Nisa'nın Elenmesine Evrim'den Hadise'li Paylaşım: Toparlan Gidiyorsun

Geçtiğimiz hafta Survivor'a veda eden Evrim Keklik, Nisa'nın elenmesi üzerine Hadise'nin şarkı sözüyle bir paylaşım yaptı. Nisa'yla yıldızı bir türlü barışmayan Evrim, "Her şey burda bitti toparlan gidiyorsun" paylaşımını yaptı.

Nisa'nın Elenmesine Evrim'den Hadise'li Paylaşım: Toparlan Gidiyorsun

Survivor 2020 ada dışındada çekişmelerle devam ediyor... Survivor'da geçtiğimiz hafta elenen Evrim Keklik, Nisa'nın elenmesinin ardından flaş bir paylaşım yaptı. Twitter hesabından Hadise'nin şarkı sözlüyle Nisa'ya gönderme yapan Keklik, "Her şey burda bitti toparlan gidiyorsun" mesajını paylaştı. 

"HER ŞEY BURADA BİTTİ"

Yarışmanın en başından beri Gönüllüler takımında birlikte olduğu ancak iyi anlaşamadığı Nisa'nın elendiğini gören Evrim Keklik, sessiz kalamadı. Twitter hesabından peş peşe paylaşım yapan Evrim, isim vermeden şunları yazdı: "Hadise ne demiş 'Her şey burada bitti toparlan gidiyorsun.' Biz Türkler nasıl diyoruz 'Bu işler parayla değil sırayla.'"

SIK SIK GERGİNLİK YAŞADILAR

Evrim, aynı takımda olduğu Nisa'nın dönem dönem morali bozulduğu için oyun oynamak istememesine tepki göstermiş ve ikili arasında elenmeden önce gerginlikler yaşanmıştı. Bir oyunda Nisa'ya karşı oyun kaybeden Evrim, sinirden gözyaşlarına boğulmuştu.

Seçil Balık

Görsel ve yazılı medya üzerindeki deneyimlerimle siz değerli magazinburada.net okuyucularına kaliteli içerikler üretmek için buradayım. Ekip arkadaşlarımızla beraber en doğru ve en hızlı bilgileri sizlere aktarıyoruz. Bizi takipte kalın sevgiler...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE