Nihat Hatipoğlu’nu Şaşkına Çeviren Soru! 'Astral Seyahat ile..'

Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu ile Sahur ve İftar programları bu sene de aldığı ilginç sorularla dikkatleri üzerine çekiyor.

Nihat Hatipoğlu’nu Şaşkına Çeviren Soru! 'Astral Seyahat ile..'

Ramazan ayının gelmesiyle birlikte ekranların sevilen programı Nihat Hatipoğlu ile İftar programı da başladı. Her ramazanda olduğu gibi vatandaşların kafasına takılan soruları yanıtlayan Nihat Hatipoğlu, genç bir izleyicisinin sorusu karşısında şaştı kaldı. 

Nihat Hatipoğlu’nu Şaşkına Çeviren Soru! 'Astral Seyahat ile..'

"ASTRAL SEYAHAT İLE KABBEYE GİDERSEK HACCIMIZ KABUL OLUR MU?"

Muş’tan canlı yayına bağlanan Zeynep Ebrar Yıldız, “Astral seyahat ile Kabe’ye gidersek Haccımız kabul olur mu?” sorusunu sordu.

"ASTRAL SEYAHAT DENEMELERİ ÇOK DOĞRU DEĞİLDİR.."

Almış olduğu soru karşısında kısa bir süre şaşkınlık yaşayan Nihat Hatipoğlu, “Dua ile Kabe'ye gidilir. Astral seyahatle Kabe'ye gidemezsiniz. Astral seyahat denemeleri çok doğru denemeler değildir.' şeklinde cevap verdi.

ASTRAL SEYAHAT NEDİR?

Ruhun bedeninizden kısa süreliğine ayrılarak farklı bir boyuta taşınmasına astral seyahat denir. Ruhsal bir seyahat olan astral seyahat, bedeni ve fiziki olarak yapılabilecek bir seyahat değildir. Kısaca varlığın vücuttan ayrılarak dolaşması durumu olarak tanımlanan astral seyahat, ülkeler arası hatta gezegenler arası yolculuk yapıldığına inanılır.

KRİPTO PARA SORUSU DA SORULMUŞTU
Geçtiğimiz günlerde yayınlanan başka bir bölümde sosyal medya fenomeni Selçuk Büyük, kripto para ile hacca gidilip gidilemeyeceğini sormuştu.

“Kripto para konusunda doğrusu çok gönülden 'caizdir' diyemiyorum. Borsada bir değer var, görüyorsunuz ele dokunur, fabrika var" diyen Hatipoğlu, sözlerine şöyle devam etmişti:

Nihat Hatipoğlu’nu Şaşkına Çeviren Soru! 'Astral Seyahat ile..'

“UZAK DURULMASINDAN YANAYIM..”
"Borsada bir sakınca yok, ama kripto para, bitcoin benzeri şeyler konusunda gönülden bir şey diyemiyorum. Haram konusunda da bir şey diyemiyorum. En azından uzak durulması konusunda kanaatim var. Çünkü olmayan bir para var ortalıkta, mal var ortada, her şey internet üzerinden oynamaya devam ediyor. Uzak durmanızdan yanayım ama 'haramdır' da demiyorum."

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2021, 22:48

Ertem Engin

Ben Ertem Engin. Güncel haberleri sizlere aktarabilmek için magazinburada.net aracılığıyla karşınızdayım.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE