Netflix'te Olay Olan Kadına Oral Seks Sahnesinin Perde Arkası Ortaya Çıktı

Bridgerton ailesinden 8 kardeşin Londra sosyetesine girmek için giriştkleri mücadeleyi anlatan Bridgerton dizisindeki kadına oral seks sahne olay oldu.

Netflix'te Olay Olan Kadına Oral Seks Sahnesinin Perde Arkası Ortaya Çıktı

Netflix’in izlenme rekorları kıran dizisi Bridgerton’ın en şehvetli sahnelerinden biri olarak gösterilen erkeğin kadına merdivende oral yaptığı sahnenin perde arkası ortaya çıktı.

netflix birdgerton oral seks sahnesi

Bridgerton dizisindeki kadına oral  sahnesinin kusursuz bir şekilde akması için temas koordinatörü Lizzy Talbot ile çalışıldığı öğrenildi.

Talbot'un sahne için oyuncularla birebir görüştüğü ve onların rahat, net olmalarını sağlamakla birlikte fiziksel koreografideki sınırlarını da belirlediği ifade edildi.

Talbot'un üstelik, gerektiğinde oyuncu adına araya girmeye hazır olarak sette beklediği bu sayede yönetmen ve oyuncular arasındaki iletişimin temelinin atıldığı kaydedildi.

netflix birdgerton seks sahnesi

"HER İZLEDİĞİN SEKS SAHNESİNE ALDANMA! ASLINDA GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ DEĞİL"

Hollywood yapımlarında görev alan cinsel temas koordinasyon görevlilerinin işlerinin göründüğü kadar i olmayan fiziksel hazırlıkları da kapsayabildiği açıklandı.

Lizzy Talbot işiyle ilgili yaptığı açıklamada, "Ekranda gördüklerimiz ise çoğu zaman gerçek olmayabiliyor. Örneğin protez penis ve ten rengi iç çamaşırları, ipsiz erkek tangası ve cinsel organlara takılan peruk gibi aksesuarlar sıklıkla kullanılıyor. Örneğin Bridgerton’da pantolonun hızla çıkması gerektiği için, biri penis kılıflı diğeri kılıfsız olarak iki versiyonu var. Anthony Bridgerton’ı canlandıran Jonathan Bailey’nin bir sahne sırasında fazla kuvvetli hareket etmesi sonucunda pantolonun yırtıldığını söyleyebilirim. Sette ilk başta şok yaşandı, ardından kostümcüler yetişerek durumu kontrol altına aldı" bilgilerini paylaştı.

netflix birdgerton oral seks sahnesi

Talbot, cinsel temas koordinatörlerininin setlerin gereği olarak görüldüğünü belirterek, "Hatta belirlenen güvenlik standartları, kurallar ve protokol uygulanmayıp konu üstünkörü geçildiğinde oyuncular kendini rahatsız hissedebiliyor" dedi.

netflix bridgerton seks sahnesi

KATE WINSLET DA BU İŞE GİRDİ

Ünlü İngiliz oyuncu Kate Winslet, son filmi Mare of Easttown dizindeki genç bir rol arkadaşına araba içinde çekilecek  sahnesinde yardımcı olmak için özel ders verdi.

Dizide Angourie Rice'ın annesi rolünü canlandıran Winslet, genç oyuncuya cinsel ilişki sahnesi koçluğu yapıyor.

kate winslet okuyucu filmi

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2021, 15:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER