Netflix Sıradışı Dizisi Fatma İçin Sıradışı Bir Tanıtım Yaptı

Netflix, Burcu Biricik'in başrolünü oynadığı Fatma dizisi için gazetelere sıradışı bir reklam ilanı verdi.

Netflix Sıradışı Dizisi Fatma İçin Sıradışı Bir Tanıtım Yaptı

Netflix'in en çok izlenenler listesinde 1 numaraya yükselen Fatma, alışılagelmiş dizi formatlarından çok öte bir konuyla izleyici karşısına çıktı. 

netflix top 10 listesi

Camdaki Kız rolüyle Kanal D'de izleyiciyle buluşan Burcu Biricik, kendisinden beklenmeyecek sıradışı bir rolle dijital platformda da yerini aldı.

Oyunculuk mesleği aşkı için eğitimini aldığı arkeloji mesleğini bir kenara bırakan Burcu Biricik, gerek Camdaki Kız gerekse Fatma dizisinde gösterdiği performansla eleştirmenlerin mercek altına aldığı bir isim olmayı başardı.

netflix fatma dizisi uğur yücel

SOSYAL MEDYADA FATMA KONUŞULUYOR

Burcu Biricik'in başrolünde oynadığı Fatma dizisi, sosyal medyada çok konuşulurken; Netflix Türkiye, dizi için gazetelere ilan verdi. 

Başrollerini Burcu Biricik, Uğur Yücel ve Mehmet Yılmaz Ak’ın paylaştıkları, senaryosunu Özgür Önürme’nin kaleme aldığı Fatma dizisi izleyiciler tarafından yoğun ilgiyle karşılandı.

burcu biricik fatma

Öte yandan Netflix Türkiye, dizi için ilan yayımladı.

İşte Fatma'nın gazete ilanında yer alan o ifadeler:

"Bazılarımız dünyaya temizlik yapmak için geliyoruz. Hayatımızı temizliyoruz, tozları temizliyoruz, kirleri temizliyoruz, insanları temizliyoruz.

En iyi cam temizleme yöntemlerinden biri de gazete kağıdıdır.

Bu yüzden bu sayfayı size ayırdık;

zamanı geldiğinde temizlikte kullanmanız için."

netflix fatma dizisi gazete ilanı

Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2021, 18:24

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE