Nesrin Cavadzade'den Bomba Yasak Elma İfşası! İntikamını Aldı

Yasak Elma dizisinde yardımcı yönetmen Neslihan Yeşilyurt ve Eda Ece ile arasında yaşanan gerilim nedeniyle işine son verildiği iddia edilen Nesrin Cavadzade'den bomba bir ifşa geldi.

Nesrin Cavadzade'den Bomba Yasak Elma İfşası! İntikamını Aldı

Yasak Elma dizisinde bir veda yaşandı. Dizide Şahika rolünü canlandıran Nesrin Cavadzade için bir cenaze töreni düzenlendi. O anlarda sosyal medya hesabından manidar bir paylaşım yapan Cavadzade, rol arkadaşının videosunu paylaşarak "İşte Şahika'nın ardından dökülen yegane gerçek gözyaşları" dedi.

Cavadzade, bu ifşasıyla Yasak Elma'da birlikte çalıştığı rol arkadaşlarının kendisini pek de sevmediğini hiç dostu olmadığını da cümle aleme ilan etmiş oldu.

Cavadzade, dizinin ilk günlerinde Eda Ece ve Şevval Sam ile oldukça sıkı fıkı olduğunu gösteren fotoğraflar paylaşıyordu.

nesrin cavadzade

Başrollerini Eda Ece, Şevval Sam, Nesrin Cavadzade, Berk Oktay ve Erdal Özyağcılar'ın paylaştığı Yasak Elma dizisi dün akşam 109. bölümüyle ekrana geldi. Cansu'nun yalıdaki partiye düzenlediği silahlı saldırıda ölen kişinin Şahika olduğu ortaya çıkmıştı. Yasak Elma'nın 3 Mayıs Pazartesi akşamı ekrana gelen son bölümünde ise Şahika için cenaze töreni yapıldı.

"ŞAHİKA'NIN ARDINDAN DÖKÜLEN GERÇEK GÖZYAŞI"

Yasak Elma'nın en kritik karakterlerinden biri olan Şahika'yı canlandıran Nesrin Cavadzade ise dün akşam yayınlanan son bölümle diziye veda etti. Dizideki cenaze sahnesinin ekrana gelmesiyle veda paylaşımı yerine manidar bir gönderme yapan Cavazade, "İşte Şahika'nın ardından dökülen yegane gerçek gözyaşları" notuyla dizi setinde tabut başında ağlayan menajer ve oyuncu Hayati Akbaş'ın görüntülerini paylaştı.

şahika veda yasak elma

NESLİHAN YEŞİLYURT İLE YAŞADIĞI SÜRTÜŞME SONUNU GETİRDİ

Nesrin Cavadzade'nin sette rahatsızlanan yönetmen Murat Öztürk'ün yerine gelen Neslihan Yeşilyurt'un seti Eda Ece ile sohbete dalıp uzatması nedeniyle tepki gösterdiği öğrenilmişti. Eda Ece ve Neslihan Yeşilyurt ile yaşanan gerilim yapımcı Fatih Aksoy'un kulağına gidince senaryoda Şahika'nın kaderine 'ölmek' düştü.

Nesrin Cavadzade'nin daha önce de Fatih Aksoy'la gerilim yaşadığı biliniyordu. O gerilimin perde arkasında ise Netflix'te yayınlanan Bir Başkadır dizisinde rol alan Cavadzade'nin dizide yaptığı göndermelerin Fatih Aksoy'u rahatsız ettiği iddia edilmişti.

Güncelleme Tarihi: 05 Mayıs 2021, 08:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER