Nehirden Su Taşımaya Çalıştılar! Survivor 2021’de Erzak Oyununu Kim Kazandı?

Survivor 2021’in dün akşam ekranlara gelen bölümünde ünlüler ve gönüllüler takımları market oyununda karşı karşıya geldi. Takımlar, nehirden kovayla su taşımaya çalıştı. Peki, Survivor 2021’de erzak oyununu kim kazandı? Survivor’da erzak oyunu ödülü neydi?

Nehirden Su Taşımaya Çalıştılar! Survivor 2021’de Erzak Oyununu Kim Kazandı?

Survivor’ın dün akşam ekrana gelen yeni bölümünde takımlar erzak kazanabilmek için parkura çıktı. Oyun öncesinde açıklanan ödül ise yarışmacıları adeta sevinçten havaya uçurdu. Çok önemli besin olan ödülü kazanmak için takımlar inanılmaz bir mücadele sergiledi.

SURVIVOR'DA ÖDÜL NE OLDU?..

Survivor’da oynanan erzak oyunu ödülü kazanan takım yarışmacılarına kişi başına üçer yumurta olarak açıklandı. Aynı zamanda kazanan takım, kaybeden takıma göre 1,5 kat içinde yağ, pirinç içeren erzak paketi aldı.

ERZAK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?..

Dört erkek dört kadın yarışmacının yer aldığı market oyununda takımlar, nehir kenarındaki parkurda mücadele etti. Zorlu geçen oyunda gönüllülerden ünlüler geçen İlayda aldığı sayılarla dikkat çekti. Erzak oyununu 10-6'lık skorla oyunu kazanan takım ünlüler oldu.

Nehirden Su Taşımaya Çalıştılar! Survivor 2021’de Erzak Oyununu Kim Kazandı?

İLAYDA OYUNA DAMGASINI VURDU…

Survivor 2021 ilk bölümde toplanan ada konseyinde gönüllüler takımından bir kadın yarışmacı ünlüler takımına geçecekti. Bunun için gönüllüler takımında bir oylama yapıldı. Oylamada kendisi hariç herkes İlayda'nın adını söyledi. Bundan dolayı İlayda Şeker, ilk günde gönüllüler takımından ünlüler takımına geçti. Oynanan market oyununda İlayda Şeker, ikide iki yaptı. Performansı ile göz dolduran Survivor İlayda, finalde aldığı sayı ile ünlülerin market oyununu kazanmasını sağladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER