Necati Şaşmaz Skandal İddialarla Genç Karısından Boşandı! İşte Ödeyeceği Para

Kurtlar Vadisi dizisinde oynadığı Polat Alemdar rolüyle Türkiye'de geniş kitlelerin tanıdığı oyuncu Necati Şaşmaz, 9 yıl önce severek evlendiği karısı Nagehan Kaşıkçı'dan skandal iddialar eşliğinde boşandı.

Necati Şaşmaz Skandal İddialarla Genç Karısından Boşandı! İşte Ödeyeceği Para

Türkiye'nin fenomen dizileri arasına giren Kurtlar Vadisi'nde aleme racon kesip nizam vermesiyle tanınan Polat Alemdar, (Necati Şaşmaz) kendisinden 20 yaş küçük karısı Nagehan Kaşıkçı ile yollarını resmi olarak ayırdı. İkili 2012 yılında evlenmeye karar verdiklerinde Nagehan, İstanbul Üniversitesi Ekonomi Bölümü 3. sınıf öğrencisiydi ve eğitim hayatına devam ediyordu.

necati şaşmaz nagehan şaşmaz kaşıkçı

ÖMER LÜTFİ METE'NİN YEĞENİ

Nagehan Kaşıkçı aynı zamanda  derin devlet ve çeteler konusunda kitapları bulunan ünlü yazar Ömer Lütfi Mete'nin de yeğeni. Ömer Lütfi Mete, yeğeni ile Necati Şaşmaz evlenmeden 4 yıl önce yani 2008'de geçirdiği kalp krizi sonrası hayatını kaybetmişti. 

necati şaşmaz nagehan şaşmaz kaşıkçı

NECATİ ŞAŞMAZ NUR FETTAHOĞLU İLE AYRILIP NAGEHAN KAŞIKÇI İLE EVLENMİŞTİ

Necati Şaşmaz, Nagehan Kaşıkçı ile sürpriz nikaha imza atmadan sadece 20 gün öncesinde o dönem Muhteşem Yüzyıl dizisinde Mahidevran Sultan olarak rol yapan Nur Fettahoğlu ile aşk yaşıyordu ve Fettahoğlu'ndan ayrılmıştı. Şaşmaz'ın ani evlilik kararı o dönem çevresini ve en çok da Fettahoğlu'nu şaşırtmıştı. Nikah işlemlerini gizlilikle tamamlayan Şaşmaz'ın 12 Aralık 2012 öğleden sonra Ataşehir'de yapılan nikahını Ömer Lütfi Mete'nin de yakın dostu olan Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara kıydı.

necati şaşmaz nur fettahoğlu

ALİ NADİR ŞAŞMAZ'IN VELAYETİ ANNEDE KALDI

Necati Şaşmaz (49) ile eşi Nagehan Şaşmaz (29) arasındaki çekişmeli boşanma davasında mahkeme, tarafları eşit kusurlu bularak boşanmalarına karar verdi. Tarafların maddi ve manevi tazminat talepleri reddedilirken, çocukların velayeti anne Nagehan Şaşmaz’da kaldı. Mahkeme, Necati Şaşmaz'ın iki çocuğu için ayda toplam 16 bin TL nafaka ödenmesine karar verdi.

ali nadir kaşıkçı

Anadolu 2. Aile Mahkemesi’ndeki duruşmaya taraflar katılmazken, davacı-karşı davalı avukatları yer aldı. Davayı karara bağlayan mahkeme, tarafların boşanmasına karar verdi.

NECATİ ŞAŞMAZ İKİ ÇOCUĞU İÇİN 16 BİN LİRA AYLIK NAFAKA ÖDEYECEK

Tarafların müşterek çocuklarının velayetinin anneye verilmesine karar veren mahkeme, çocukların ebeveynlerin ortak kararı olmadığı sürece herhangi bir ebeveyn tarafından yurt dışına çıkarılmamasına hükmetti. Mahkeme tarafların eşit kusurlu olduğuna kanaat getirerek tarafların maddi-manevi tazminat taleplerini reddetti.

necati şaşmaz nagehan şaşmaz kaşıkçı

Mahkeme, tarafların dosyaya yansıyan ekonomik ve sosyal durumlarını dikkate alarak, davalı-karşı davacı Nagehan Şaşmaz’ın yoksulluk nafakası talebinin reddine karar verdi. Mahkeme, Necati Şaşmaz'ın iki çocuğu için ayda toplam 16 bin TL nafaka ödenmesine karar verdi.

PSİKOLOJİK, FİZİKSEL VE CİNSEL ŞİDDET İDDİALARI GÜNDEME GELDİ

2012 yılında hayatlarını birleştiren Necati Şaşmaz ve Nagehan Şaşmaz 2019 yılında birbirlerine karşılıklı boşanma davası açmıştı. Dava dilekçesinde, Necati Şaşmaz 10 milyon TL tazminat ve çocukların velayetini isterken, Nagehan Şaşmaz psikolojik, fiziksel ve cinsel şiddet gördüğünü öne sürerek 20 milyon TL tazminat ile kendisi ve iki oğlu için toplam 60 bin TL aylık nafaka talebinde bulunmuştu. Ayrıca boşanma aşamasında olduğu eşi Nagehan Şaşmaz’ın konuşmalarını habersiz olarak 11 defa telefona kaydettiği iddiasıyla asliye ceza mahkemesinde yargılanan Necati Şaşmaz, üzerine atılı tüm suçlamalardan beraat etmişti.

necati şaşmaz kurtlar vadisi

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2021, 18:37

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE