Namuslu Filminde Şener Şen'i Yoldan Çıkaran O İsim Şimdi Ne Halde?

Şener Şen'e Yeşilçam'da ilk kez başrolün yolunu açan 1984 yapımı Namuslu filminde oynadığı rolle hafızalara kazınan sinema emekçisi Hülya Kutlubay'ın son halini görenler şaşkınlıklarını gizleyemiyor.

Namuslu Filminde Şener Şen'i Yoldan Çıkaran O İsim Şimdi Ne Halde?

Şener Şen'in ilk kez başrol oynadığı Namuslu filminin baştan çıkaran sekreteri Gönül Hanımı Hülya Kutlubay yıllar sonra ortaya çıktı.

şener şen hülya kutlubay namuslu filmi

Yeşilçam serüvenini 3 filmde rol aldıktan sonra sonlandıran usta oyuncu bakın şimdilerde neler yapıyor?

hülya kutlubay namuslu filmi

ŞENER ŞEN İLK KEZ NAMUSLU FİLMİYLE BAŞROLE ADINI YAZDIRDI

şener şen namuslu filmi kelebek gazete sayfası

Ünlü yönetmen Ertem Eğilmez'in 1984 yılında yönetmenliğini yaptığı ve Türk sinemasının yaşayan efsanesi Şener Şen'in ilk başrol filmi olan 'Namuslu' filminde 'Gönül Hanım' karakteri akıllara kazınan isimler arasında oldu.

şener şen

Instagram'da Yeşilçam'ın çınarlarının izini süren "Mekaniyesilcam" sayfası belki çoğumuzun unuttuğu usta oyuncuyu buldu.

hülya kutlubay şener şen namuslu

Hülya Kutlubay şimdilerde Yalova'nın sakin sahil kasabası Çınarcık'ta huzurlu bir hayat yaşıyor.

NAMUSLU FİLMİNİN KONUSU

Ali Rıza Öğün (Şener Şen), kendi halinde dürüst, namuslu bir mutemettir. Bu özellikleriyle çevresinde hor görülür, kendisine saygı gösterilmez. Bir ay başı çalıştığı dairenin maaşlarını almak için Merkez Bankası'na gider. Güvenlik görevlisi daha önce istifa ettiği için yalnızdır. Çıkışta parayı iki soyguncuya kaptırır. Şüpheler Ali Rıza üzerinde yoğunlaşır. O ne kadar reddetse de herkes paranın onda olduğunu sanır ve ortak olmaya çalışır. Böylece Ali Rıza'nın itibarı birden artar. Sonunda Ali Rıza hırsız damgası yiyerek itibar görmeye tahammül edemez hâle gelir ve çevresinden intikam almaya karar verir.

şener şen namuslu erdal özyağcılar

NAMUSLU FİLMİNİ magazinburada.net FARKIYLA SİTEMİZ ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

Güncelleme Tarihi: 06 Ekim 2020, 23:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER