Müge Anlı'ya Yayında Şoke Eden 'FETÖ' Suçlaması! WhatsApp Mesajları İfşa Oldu

atv ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında ilginç ve bir o kadar da trajik bir olay yaşandı. Müge Anlı, Sinop'ta kayıp olan Nurten Özkaya ve ailesi hakkında program yaparken canlı yayında kendisi hakkında 'FETÖ' üyesi olduğuna dair şok bir suçlama yöneltildi.

Müge Anlı'ya Yayında Şoke Eden 'FETÖ' Suçlaması! WhatsApp Mesajları İfşa Oldu

Müge Anlı'nın programında bugün dikkat çeken anlar yaşandı. Sinop'ta esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolan 3 kişiyi arama çalışmaları devam ederken Erdal Özkaya'nın Müge Anlı ve ekibi için WhatsApp'tan attığı "FETÖ mesajları" ifşa oldu. Suçlama sonra Müge Anlı kendisine "FETÖ üyesi" suçlaması yöenlten Erdal Özkaya'ya çok sert çıktı.

atv ekranlarında haftaiçi her gün canlı yayınlanan Müge Anlı'nın programında 22 Nisan 2019’da Sinop’ta bir evde çıkan yangında 3 kişi hayatını kaybetmesi gündemdeydi. Olayda çıkan yangın sonrası sonra öldüğü düşünülen 3 kişinin ne cesetlerine ne de kemik parçalarına ulaşılamadı. Esrarengiz yangın sonrası kayıp olan 3 kişi arama çalışmaları devam ederken Müge Anlı canlı yayında "FETÖ" suçlaması damga vurdu.

ERDAL ÖZKAYA'NIN "FETÖ" SUÇLAMASI MÜGE ANLI'YI ÇILDIRTTI

Müge Anlı, kayıp Nurten Özkaya'nın eşi Erdal Özkaya'nın kendisi dahil bir kaç isimin "FETÖ"densuç duyurusunda bulunacağını öğrendi, canlı yayında çılgına döndü. Anlı Erdal Özkaya'nın mesajlarını tek tek ifşa etti.

"BENİM HAKKIMDA GÖZALTI OLURSA MÜGE ANLI VE EKİBİNİ FETÖCÜ DİYE İHBAR ET!"

Sinop yangını olayında taraflar Müge Anlı canlı yayınına katıldı. Sinop yangınındaki 3 kişiye ne olduğunu araştıran Müge Anlı, Erdal Özkaya'nın skandal mesajlarını ulaştı. Müge Anlı canlı yayında gelen mesajı okudu ve şunları söyledi: "Erdal yeğeniyle görüşüyor. Yeğeniyle Whatsapp’tan mesajlaşıyor. Bunların ekran fotoğrafı geldi. Erdal şöyle demiş 1 Haziranda gelen mesajlarda 'Benim ya da anam hakkında bir iftira olup da gözaltı olursa Ali Teymen Turgay Uzman bunları FETÖ'cü diye şikayet et. Müge'nin ekibi Rahmi Bey hariç diğerlerini de şikayet edeceksin.' Sonra kimleri şikayet edeceğini yazıyor tek tek. Müge'yi de şikayet et. Rahmi bey hariç herkesi şikayet et diyor."

MÜGE ANLI: ERDAL SEN ÇOK TEHLİKELİ BİR ADAMSIN!

Erdal canlı yayında bu mesajları attığını itiraf etti. Müge Anlı bu olay sonrası çılgına döndü ve şunları söyledi; " Erdal sen çok tehlikeli bir adamsın. Çok tehlikelisin yani. Bir insana bir terör örgütüne mensup diye şikayet edin demek büyük bir suç. Sen bunları attıysan ben ve ekibim sana artık yasal işlem başlatacağız. Aynı şekilde o Teymen'in ve Uzman Çavuşun da aynı şekilde yapacağına eminim.

"SİZ O KÜÇÜK AKLINIZLA NE SANIYORSUNUZ Kİ"

Herkesi şikayet ediyorsunuz siz o küçük aklınızla sanıyorsunuz ki biri hemen şikayet ettiği zaman hemen bu devlet araştırma soruşturma yapmadan alacak bizi götürecek. Oradaki uzmanda tutuklanacak Teğmen de tutuklanacak hepimiz tutuklanacak sizde tutuklanmayacak serbest kalacaksınız. Ne ala memlekete bu nasıl bir akıl tutulması.

"ELİM AYAĞIM TİTRİYOR YA ŞU ANDA"

Sana yazıklar olsun. Senin için burada uğraştık Arif Hoca senin tedavin için çalıştı çabaladı. Gerçekten yazıklar olsun. Ben bu kadar yıldır burada program yapıyorum hiç böyle bir şey görmedim. Ne katilinden gördüm nede başka birinden. Çok tehlikelisin çok tehlikelisin! Elim ayağım titriyor ya bende sana üzülüyorum ya bana da yazıklar olsun. Ben de Arif hocadan tedavin için yardım istiyorum.

Güncelleme Tarihi: 04 Temmuz 2020, 09:16

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet
Mehmet - 1 ay Önce

Teymen değil teğmen yazılır. Sadece bir uyari

Mehmet Aksel
Mehmet Aksel @Mehmet - 1 ay Önce

Mehmet Bey merhabalar, bahsettiğiniz ifadeler başkalarının sözleri olduğu için olduğu gibi aldık zaten fark etmişsinizdir alıntı yapılmış. İlginize teşekkür ederiz.