Müge Anlı Ünlü Oyuncunun Gözyaşlarını Dindirdi!

atv ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvurarak köpeğinin kaybolduğunu gözyaşları içinde anlatıp yardım isteyen ünlü oyuncu Sumru Yavrucuk köpeğine kavuştu!

Müge Anlı Ünlü Oyuncunun Gözyaşlarını Dindirdi!

atv ekranlarında Müge Anlı'nın sunumuyla ekrana gelen Tatlı Sert programı bu defa ünlü oyuncu Sumru Yavrucuk'un yardım çağrısına cevap verdi.

Programda kayıp insanları aradığı kadar kayıp köpekleri de arayan Müge Anlı, kendisinden yardım isteyen Sumru Yavrucuk'un köpeğini buldu!

KÖPEĞİN BULUNDUĞU HABERİ 4 SAAT SONRA GELDİ

Müge Anlı'nın Tatlı Sert programına çıkıp Golden cinsi köpeğinin kayıp olduğunu açıklayıp ve bulunması için vatandaşlardan ricacı olan Sumru Yavrucuk'a güzel haber programın yayınlanmasından 4 saat sonra geldi.  Sumru Yavrucuk'un Golden cinsi köpeği Toni bulundu.

Usta oyuncu Sumru Yavrucuk, Instagram hesabından Müge Anlı ve Toni'nin bulunmasında emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti. Müge Anlı, ekibi, 'Pati Buldular' ve izleyici sayesinde Toni evine, oyuncu Sumru Yavrucuk ise köpeğine kavuştu.

Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2020, 23:02

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE