Müge Anlı, Seda Sayan, Esra Erol, Demet Akalın, Fulya Öztürk… Kanalların gündüz kuşağında en çok kim izlendi?

Reyting yarışında gündüz kuşakları arasındaki rekabet ne durumda? Hangi program reyting yarışında önde... Kim birinci, kim sonuncu?

Müge Anlı, Seda Sayan, Esra Erol, Demet Akalın, Fulya Öztürk… Kanalların gündüz kuşağında en çok kim izlendi?

Rating yarışında gündüz kuşakları arasındaki rekabette hiç lafı uzatmadan söyleyelim hatta söylemeye de gerek yok Müge Anlı açık ara zirvede… Müge Anlı ile Tatlı Sert bırakın gündüz kuşaklarındaki rakiplerini prime time programını dahi geride bırakarak dün ilk yüzde 4.sırada yer aldı. Müge Anlı’nın 4.58 reyting ve 37.25 izlenme oranı kayıtlara bir kez daha rekor olarak geçti.

müge anlı


Gündüz kuşağının bir diğer rekortmen ismi Esra Erol da dün ilk yüzde kendine 7.sırada yer bulurken 3.44 rating ve 23 share ulaştı. ATV’nin gündüz kuşağındaki en zayıf halkasıysa Zahide Yetiş’in yemek programı oldu. Yarışma sadece 0.8 reyting ve 7 share alarak 40.olabildi.


ZUHAL TOPAL NE YAPTI?

Fox’tan Tv8’e transfer olan Zuhal Topal yeni kanalında beklenen rating patlamasını ilk iki günün sonunda henüz yapamadı. Pazartesi günü ilk bölümünde 6 share civarı izlenen Zuhal Topal ile Yemekteyiz dün bir tık daha yükseldi ve 1.09 rating ve 7 share ulaştı Zuhal Topal’ın yükselişi sürecektir. Yeni kanalı ve Yemekteyiz formatına ısındıkça önümüzdeki günlerde çift haneleri görmesi muhtemel görünüyor.

zuhal


DİDEM ARSLAN, ECE ÜNER VE DİĞERLERİ…


Fox’ta Fulya Öztürk Umudun Olsun ile kısıtlı ama belirli bir kitleye ulaştı. 7-8 share bandında sezonu tamamlayacak gibi görünüyor. Bir aydır yayında olan programın sezonu çift hanelerde görmesi mümkün mü? Mümkün. Kolay mı? Zor…
Didem Arslan yayınlandığı saat diliminde rakiplerine üstünlük sağlıyordu ancak birkaç gündür O da düşüşte. Dün 0.8 reyting ve sadece 6 share alabildi…

fulya öztürk


Kanal D’de Ece Üner’in de reyting krizi sürüyor. Haber önünde yani önemli ve izlenme oranlarının yüksek olduğu saatte yayına girmesine rağmen ancak 79.olan Ece Üner ile Susa 0.45 rating ve 3 share alabildi.
Star’ın realticisi Serap Paköz dün 32.sırada yer alırken 1.01 rating ve 9 share ulaştı. Gündüz kuşağında son yıllarda ciddi kan kaybeden ve iş tutturmakta zorlanan Star için Serap Paköz tam bir can simidi… Star’ın bu kuşakta 9 share alması diğer kanalların 15-20 izlenme oranına bedel.

ece üner ile susma


SEDA SAYAN 100.SIRADA…


Seda Sayan’ın format kararsızlığı talihsiz sonuçlar almasına neden oluyor. Dün Sabahın Sultanı ilk yüz program listesine kıl kapı 100.sırada girebildi. 0.4 rating ve 3 share Seda Sayan için tehlike çanlarını güçlü bir şekilde çaldırmaya başladı.

seda sayan


DEMET AKALIN NİSPET YAPIYOR…


Star’daki yayın saatini Seda Sayan’a devredip Kanal D’de Seda Sayan’ın sunduğu Gelinim Mutfakta’yla ekrana dönen Demet Akalın’ın formu giderek yükseliyor. Yarışma dün 0.99 rating ve 9 share alarak 33.oldu.

demet akalın gelinim mutfakta

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2021, 19:36

Ece Aydın


İletişim Hesapları
YORUM EKLE