'MÜFREZE' filmi 1 Ekim'de vizyonda!

Etnik köken ayırmadan vatan topraklarına dair ne varsa değerli olduğunu ve bu değer için her türlü fedakarlığın yapılabileceğini anlatmak amacıyla TSC Medya tarafından hazırlanan “Müfreze” 1 Ekim Cuma günü sinemaseverlerle buluşacak.

'MÜFREZE' filmi 1 Ekim'de vizyonda!

Dağıtımını CGV Mars’ın yaptığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın desteklediği çok beklenen filmin yönetmenliğini Enes Bilal Taşçı, yapımcılığını ise Sinan Taşçı üstlendi.

VİZYONA GİRMESİ İÇİN SON GÜNLER! 

Gişe rekorları kırması planlanan filmin 'Dağ' film serisine rakip olduğu söyleniyor. Vatan topraklarına dair ne varsa canı pahasına savunan kahraman Mehmetçik'in konu alındığı 'Müfreze' filmi 1 Ekim itibariyle vizyonda!

İsmail Hakkı, Sera Tokdemir, Emrah Girgin, Deniz Oral, ve Rabia Yalçın gibi oyuncuların yer aldığı “Müfreze” filmi; Türk Askeri'nin Hakkari'ye bağlı bir köyde yaşayan küçük bir çocuğu kurtarmak için yaşadığı kahramanlık öyküsünü anlatıyor.

Türk askerlerinin geçtiğimiz yıllarda terör örgütü PKK ile yaşadığı çatışmalara ve bölge halkına nasıl merhametli davrandığını konu alan bu film, izleyenlere duygusal anlar yaşatıp tüylerinizi diken diken yapabilir...

Güncelleme Tarihi: 24 Eylül 2021, 20:39

Batuhan Kaplankara


İletişim Hesapları
YORUM EKLE