Model Demi Rose Küçük Kırmızı Bikinisiyle Nefesleri Kesti!

Yaptığı cesur paylaşımlarla adından sık sık söz ettiren model Demi Rose, iddialı paylaşımlarına hız kesmeden devam ediyor. Maldivler'de olan Rose küçük kırmızı bikinisiyle nefes kesti.

Model Demi Rose Küçük Kırmızı Bikinisiyle Nefesleri Kesti!

Instagram hesabından yaptığı cesur paylaşımlarla ün kazanan İngiliz model  Demi Rose, Londra’nın yeniden karantina altına alınmasıyla birlikte soluğu Maldivler’de aldı. 25 yaşındaki model, sahile yakın havuzlu villasından yaptığı paylaşımlarla ilgi toplamaya devam ediyor.

demi rose

Kırmızı, dar, üçgen bikiniyle havuz başından ve plajdan fotoğraflar paylaşan genç kadın, kalçalarını ön plana çıkarmayı ihmal etmedi. Sosyal medya fenomeni, sırtı kameraya dönük fotoğrafı ise çok kısa sürede on binlerce beğeni topladı.

demi rose

Lüks yaşam tarzı ve pahalı tatilleriyle ön plana çıkan Demi Rose, 2018'in sonunda babası Barrie Mawby'yi 2019’da ise annesi Christine'i kaybetti. Demi kısa süre önce, her iki ebeveynini de kaybettikten sonra bu yıl akıl sağlığı ile mücadele ettiğini açıkladı.

demi rose

Dünya İntiharı Önleme Günü'nde akıl sağlığı farkındalığını artırmak amacıyla Sky News’ta bir programa konu olan Demi, yaşadıklarını içtenlikle anlattı. Demi Rose: 'Harika arkadaşlarım var ve meditasyon yapıyorum. Çok inancım var, bu yüzden dua ediyorum ve şifa arıyorum' dedi.

demi rose

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2020, 18:05

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE