Merve Oflaz'dan iki bomba proje! Yeni dizisinin reytingleri yerlerde

Arka Sokaklar dizisi ile yıldızını parlatan Merve Oflaz, oyunculuk kariyerini sürdürüyor. Yakında sosyeteye gelin olması beklenen Merve Oflaz, yeni sezonda hem dijitalde hem de televizyonda boy gösterecek. Merve Oflaz'ın henüz çok yeni başlayan ancak ilk bölümü ile beklediği reyting başarısını gösteremeyen Bir Peri Masalı dizisine girdiği öğrenildi.

Merve Oflaz'dan iki bomba proje! Yeni dizisinin reytingleri yerlerde

Merve Oflaz katıldığı bir yarışma programı ile tanınmış, efsane dizi "Arka Sokaklar" kadrosuna girerek oyunculuğa adım atmıştı. Arka Sokaklar macerasının bitmesinin ardından hangi dizide rol alıp setlere döneceği merak edilen Merve Oflaz, iki ayrı proje ile birlikte setlere bir kez daha adım atmış olacak.

TV100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Oflaz, Disney Plus için çekilen Numen dizisinde rol alacak. Projenin kadrosunda başarılı oyuncular; Halit Ergenç, Songül Öden ve Sadakatsiz ile yıldızını parlatan Melis Sezen yer alacak.

MERVE OFLAZ BİR PERİ MASALI KADROSUNDA

Merve Oflaz'dan iki bomba proje! Yeni dizisinin reytingleri yerlerde

Öte yandan yeni sezonda da Zengin Kız dizisinin kadrosunda olacak. Geçtiğimiz haftalarda başlayan Zengin Kız'ın kadrosunda; Alina Boz, Tarık Emir Tekin, Nazan Kesal, Müfit Kayacan ve Hazal Filiz Küçükköse yer alıyor.

Oldukça iddialı olan dizi, ilk bölümüyle beklenen reytingi elde edememişti.

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2022, 09:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER