Menajerimi Ara 7. Bölümde Neler Oldu! 8. Yeni Bölüm Fragmanı İzle

Star TV ekranlarında izleyici ile buluşan Menajerimi Ara dizisi ilk bölümünden itibaren yakından takip ediliyor. Salı akşamları ekranlara gelen dizi izleyicilere kimi zaman eğlenceli kimi zaman da dramatik anlarıyla ilgiyi üzerinde topluyor. Hikayesi ve anlatımı ile seyirciden tam not alan yapımın yeni bölümleri de merakla bekleniyor.

Menajerimi Ara 7. Bölümde Neler Oldu! 8. Yeni Bölüm Fragmanı İzle

Star TV ekranlarının vazgeçilmezi Menajerimi Ara dizisinin başrollerini Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman gibi ünlü oyuncular oynuyor. Bir ajansta çalışan 4 menajerin ve asistanlarının koşturmacalı hikayesini anlatan dizi diğer yandan da Antalya'dan gelmiş Dicle'nin babasıyla verdiği mücadele ve sektörde tutunma çabasını konu alıyor.

MENAJERİMİ ARA DİZİSİ 7. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Menajerimi Ara dizisinin yayınlanan son bölümünde Dicle’nin istifa haberi Ego Ajans’a bomba gibi düştü. Dicle’nin hiçbir açıklama yapmadan bir anda işi bırakmak istediğini açıklaması Feris’i çok öfkelendirir ve Dicle’ye yerine birini bulmasını söyler. Öte yandan Gökçe Bahadır’a yeni bir sinema filmi teklifi gelmiştir. Ancak çekimleri devam eden yabancı ortaklı filmin son set günleri yeni filmle çakışır. Çınar, ne yapacağını şaşırmış haldeyken yardımına Kıraç koşar. Feris ise Ahmet Rıfat Şungar’dan beklenmedik bir telefon alır; oyuncu kendini inanılmaz bir fotoğraf çekiminin ortasında bulmuştur ve nasıl kurtulacağını bilemiyordur. Barış, Dicle’nin istifasını duyduğunda çok üzülür, Dicle gitmesin diye elinden geleni yapmaya kararlıdır. Dicle ise, her şeyi yoluna koyduğunu düşündüğü sırada Mayda şoke eden bir haberle ajansa gelir.

MENAJERİMİ ARA DİZİSİ 8. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Heyecanın hiç düşmediği Menajerimi Ara 8. yeni bölüm izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. İşte yeni bölüm fragmanı…

Menajerimi Ara 8. yeni bölüm 13 Ekim Salı akşamı Star'da izleyici ile buluşacak.

Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2020, 09:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER