Melis Sezen Sadakatsiz'in sezon finalini ifşa etti! Son bölümde ne olacak?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz dizisinde Derin karakterini canlandıran Melis Sezen, dizinin sezon finali çekimlerinden görseller paylaştı.

Melis Sezen Sadakatsiz'in sezon finalini ifşa etti! Son bölümde ne olacak?

Kanal D'nin çarşamba akşamlarına damga vuran dizisi 'Sadakatsiz'in 2 Haziran Çarşamba akşamı yayınlanacak sezon finali bölümünün çekimleri tamamlandı. Dizide 'Derin' karakterine hayat veren Melis Sezen ise ilk sezonun son çekim gününde çektirdiği fotoğrafları takipçilerinin beğenisine sundu.

Sezon boyunca yayınlanan her bölümü Twitter'da TT olan Sadakatsiz dizisi bu sezon son kez yarın (2 Haziran Çarşamba) akşamı ekrana gelecek.

SET EKİBİ SEZONA "PAYDOS" DEDİ 

Başrol oyuncusu Melis Sezen, son çekim gününde rol arkadaşı Cansu Dere ve set ekibiyle bol bol fotoğraf çektirdi, o kareleri de “Paydos” notuyla Instagram hesabından paylaştı.

kanal d sadakatsiz

DERİN-VOLKAN İLİŞKİSİ NASIL BAŞLADI? 

Öte yandan 'Sadakatsiz'in 31'inci bölümünün tanıtımları da yayınlandı. 2 Haziran'da yayınlanacak sezon finalinde, Volkan Arslan (Caner Cindoruk) ve Derin Güçlü'nün (Melis Sezen) nasıl aşk yaşamaya başladıkları ortaya çıkacak. İlk tanıştıkları dönemde Volkan'ın evli olduğunu bilmeyen Derin'in, sevgilisinin 'Asya' (Cansu Dere) yazan yüzüğünü bulduğu anlar dikkat çekecek.

Ayrıca dizinin sezon finalinde konuşmak için Derin'in kapısına dayanan Asya'nın sonrasında onunla aynı arabanın içinde uçurumdan yuvarlanması izleyicileri meraklandırdı. 

SADAKATSİZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 

Asya Günalan’ın (Bennu Yıldırımlar) gelişi, Asya’nın geçmişinde yüzleşmesi kolay olmayan bir sayfayı araladı. Asya’ya verdiği sözü tutmaya kararlı olan Volkan, ondan uzak durur. Asya da yeni kararlar alma arifesindedir. Herkesi bir araya getiren Ali’nin (Alp Akar) doğum günü partisinde, Derin ile Asya arasında flaş bir konuşma geçti.

melis sezen

Asya'yı geçmişiyle yaralamak isteyen Derin, onu kocası Volkan'ın elinden almaya çalışmakla itham edince olanlar oldu. Daha fazla dayanamayan Asya da Derin'in hamile olmadığını ve herkesi kandırdığını açıkladı. Gerçekleri öğrenen Volkan ise büyük bir şok yaşadı. Derin’in bir kez daha kazdığı kuyuya düşmesi ve Asya’nın hamlesine sosyal medyadan yorum yağdı. Diziyi izleyenler Asya için "Son söz yine Asya'nın oldu. Yürü be kim tutar seni", "Asya yine gururlandırdı bizi" gibi tweetler attı. 

İKİNCİ SEZON YENİ YAYIN DÖNEMİNDE KANAL D'DE 

Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen'in başrolünde yer aldığı 'Sadakatsiz' dizisinin ikinci sezon bölümleri, yeni yayın döneminde yine Kanal D ekranında olacak.

Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2021, 16:58

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE