Mehmet Ali Erbil'in ekrana hangi programla döneceği belli oldu

Kaçış sendromu hastalığıyla uzun süre mücadele eden ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, uzun süre uzak kaldığı televizyona geri dönecek. Erbil, kendisiyle özdeşleşen Çarkıfelek ile bayram sonunda ekranda olacak.

Mehmet Ali Erbil'in ekrana hangi programla döneceği belli oldu

Türk televizyonlarında Çarkıfelek demek Mehmet Ali Erbil demek, Mehmet Ali Erbil demek Çarkıfelek demek! Usta şovmen sosyal medya hesabından ekranlara Çarkıfelek'le döneceğinin mesajını verdi..

Mehmet Ali Erbil, izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Erbil, bugün sosyal medya hesabından Çarkıfelek programından bir bölümü paylaşarak, "Hayırlı Cumalar" dileğiyle takipçilerinin mübarek cuma gününü kutladı.

mehmet ali erbil çarkıfelek

TERCİHİ ÇARKIFELEK OLDU

Hayranlarından gelen yoğun istek üzerine usta şovmen Mehmet Ali Erbil, Çarkıfelek programı ile ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Erbil, farklı formatlarda program teklifi de alsa Çarkıfelek programı ile özdeşleştikleri için öncelikli olarak bu programı sunmayı kabul etti.

Her geçen gün artan form grafiği ile hayranlarını sevindiren Mehmet Ali Erbil, gazeteci Olcay Ünal Sert'e yaptığı açıklamada "Gözlemlediğim kadarıyla halkımızın eskisine oranla çok daha fazla gülmeye ihtiyacı var. Bir aksilik olmazsa haziran ayı gibi ya da Kurban Bayramı'nda, sürpriz bir kanalla sevenlerimle buluşmayı umut ediyorum, bende onları çok özledim" dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2021, 22:22

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE