Masumlar Apartmanı’nda Yeni Gelişme! Esat Gülben’i Öpüyor...

Ekranların sevilen dizisi Masumlar Apartmanı’nın büyük bir merakla beklenen 32. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüme Esat’ın Gülben’i öpmesi damga vuracak.

Masumlar Apartmanı’nda Yeni Gelişme! Esat Gülben’i Öpüyor...

Sevilen dizi Masumlar Apartmanı’nın merakla beklenen 32. bölüm fragmanı yayınlandı. Başrollerinde Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola, Merve Dizdar ve Birkan Sokullu'nun rol aldığı diziyi Çağrı Lostuvalı yönetiyor. Masumlar Apartmanı yeni bölümü ile 4 Mayıs 2021 Salı akşamı saat 20.00'de TRT 1 ekranlarında tüm heyecanıyla kaldığı yerden devam edecek.

MASUMLAR APARTMANI YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?..

Han, olayların ardından daha sert önlemler almak zorunda kalır. Gülben ise Anıl’la yaşadıklarının şokunu atlatmaya çalışırken bir yandan da Han’ın Esat’ı ondan uzaklaştırmak için yaptığı şeyin ağırlığıyla ezilir ve radikal bir karar alır.

Neriman, Gamze’yi üzmemek için Ege’yle ilişkilerini bir süre daha gizli tutmak ister fakat işler beklediği gibi gitmez. Safiye, ne yapsa Naci’yi aklından çıkaramaz ve yaşadığı hayal kırıklığını hiç beklenmedik birine anlatır.

İnci’nin yeni işe başlaması ve evdekilerin sorunlarının üstüne bir de Anıl’ın eklenmesi, Han’ın kendini iyice köşeye sıkışmış hissetmesine sebep olur. Gülben’e iyice kafayı takan Anıl ise yeni planını devreye sokar.

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2021, 17:31

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE