Masumlar Apartmanı’nda sürpriz veda! Başrol oyuncusu ayrılmak istiyor…

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı'ndan bir veda haberi geldi.

Masumlar Apartmanı’nda sürpriz veda! Başrol oyuncusu ayrılmak istiyor…

Başrollerini Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola ve Merve Dizdar yer aldığı Masumlar Apartmanı dizisi başrol vedası haberi ile gündem oldu.

BOŞANMA DAVASI AÇTI…

Sevilen dizide İnci karakterine hayat veren Farah Zeynep Abdullah'ın Han karakterine boşanma davası açması kafaları karıştırdı. Bunun üzerine İnci’nin diziden ayrılıp ayrılmayacağı merak konusu oldu.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre, İnci karakteri diziden ayrılıyor. Altuntaş haberinde, “TRT için çektiği Masumlar Apartmanı'nda birkaç aydır İnci'ye hayat veren Farah Zeynep Abdullah'ın diziden ayrılacağı bilgisi kulaktan kulağa yayılıyordu. Zaman zaman çok ağır dramatik sahnelerin çekildiği dizide çok yorulduğunu ve ayrılmak istediğini belirten oyuncunun sezon finalinde ekibe veda edeceği ortaya çıktı” ifadelerine yer verdi.

Farah Zeynep Abdullah'ın ayrılığı hakkında resmi bir açıklama bulunmazken dizinin hayranları sosyal medyada daha şimdiden oyuncuya olan öfkesini dile getirdi.

Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisini örnek veren sosyal medya kullanıcıları, “Klasik. Öyle bir geçer zamanki de aynı şeyi yapmıştı…” şeklinde yorumlarda bulundu.

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2021, 00:58

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE