Masumlar Apartmanı’nda Şaşırtan Final! Safiye’nin Eski Sevgilisi Ortaya Çıktı!

TRT ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı, dün akşam 10. Bölümüyle izleyicisinin karşısına çıktı. Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola ve Merve Dizdar’ın başrolde oynadığı sevilen dizinin final sahnesinde Safiye’nin lise yıllarında öldüğünü sandığı eski sevgilisi Naci’nin ortaya çıkması herkesi şaşırttı. İşte Masumlar Apartmanı’nın son bölümünde yaşananlar…

Masumlar Apartmanı’nda Şaşırtan Final! Safiye’nin Eski Sevgilisi Ortaya Çıktı!

Senaryosu ve güçlü kadrosuyla dikkat çeken TRT’nin fenomen dizisi Masumlar Apartmanı, 17 Kasım Salı akşamı izleyiciyle buluştu. Sevilen dizinin 10. Bölümünün final sahnesinde herkesi şaşırtan gelişmeler yaşandı.
Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından senaryolaştırılarak diziye uyarlanan ve gerçek bir hikayeyi ele alan Masumlar Apartmanı’nın ekranlara gelen son bölümünde Safiye’nin lise aşkı Naci ortaya çıktı.
Yıllar önce kendisinin neden olduğu bir kaza nedeniyle lise aşkı Naci’nin öldüğünü sanan Safiye Naci’yi görünce hayatının şokunu yaşadı. Safiye’nin bir türlü unutamadığı lise aşkı Naci’nin yaşadığını ve karşı apartmanlarına taşındığını gördü.

EZGİ MOLA'DAN SAFİYE PAYLAŞIMI
Dizinin başrol oyuncularından Ezgi Mola, Safiye’nin eski aşkının ortaya çıkmasından sonra sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla dikkatleri üzerine çekti. Safiye’nin fotoğrafını paylaşan Mola, “Ahh kavaklar ah kavaklar, bedenim üşür yüreğim sızlar ! Beni hoyrat bir makasla ahhh eski bir fotoğraftan oydular... " notunu düştü.

MASUMLAR APARTMANI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
Geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümde Han’ın İnci’ye çöp dolu daireyi göstermesi,  Safiye ve Gülben’i oldukça sinirlendirmiştir. Gülben ise sonunda Safiye’ye karşı isyan etmiştir.
Gülben ve Han, Safiye’yi sevmemekle suçlasa da gerçek bambaşkadır. Safiye’nin unutamadığı ve yıllardır içinde sakladığı bir gönül yarası vardır.
Esat’ın Gülben’i kırmamak için yaptığı özür hamlesi Gülben tarafından yanlış anlaşılır ve işler yine karışır…

Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2020, 17:27

Ertem Engin

Ben Ertem Engin. Güncel haberleri sizlere aktarabilmek için magazinburada.net aracılığıyla karşınızdayım.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE