Masumlar Apartmanı’na Yeni Transfer! Safiye’nin Sevgilisini Canlandıracak...

Ekranların sevilen dizisi Masumlar Apartmanı’nda Safiye’nin hayatını değiştirecek olan Naci rolünü kimin oynayacağı belli oldu. Diziye katılan Tansel Öngel, Safiye’nin eski aşkı Naci’ye hayat verecek.

Masumlar Apartmanı’na Yeni Transfer! Safiye’nin Sevgilisini Canlandıracak...

Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola, Merve Dizdar’ın başrollerini paylaştığı Masumlar Apartmanı’nın 17 Kasım Salı ekrana gelen 10. son bölüm final sahnesinde herkesi şaşırtan bir gelişme yaşandı. Safiye’nin lise aşkı Naci ortaya çıktı.

KARŞI APARTMANA TAŞINDI…

Yıllar önce kendisinin sebep olduğu bir kaza sonucunda, lise aşkı Naci’nin öldüğünü sanan Safiye, hayatının şokunu yaşadı. Safiye bir türlü unutamadığı eski sevgilisi Naci’nin, yaşadığını ve karşı apartmanlarına taşındığını gördü.

Masumlar Apartmanı’na Bomba Transfer! Safiye’nin Sevgilisini Canlandıracak…

SAFİYE’NİN UNUTAMADIĞI AŞKI NACİ KİM?..

Neriman’ın edebiyat öğretmeni olan Naci, Safiye’nin izini bulmasının ardından ona yakın olabilmek için karşı apartmana taşındı. Final sahnesinde ortaya çıkan Naci'nin yüzü henüz gösterilmedi. Son sahnede Naci'nin sadece elindeki yanık izi gösterildi.

Gazeteci Birsen Altuntaş ise sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda dizide Safiye'nin aşkı Naci’yi oyuncu Tansel Öngel’in oynayacağını duyurdu.

Masumlar Apartmanı’na Bomba Transfer! Safiye’nin Sevgilisini Canlandıracak…

Yapımcılığını OGM Pictures’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Çağrı Lostuvalı’nın oturduğu Masumlar Apartmanı’nda Naci rolünü canlandıracak Tansel Öngel, diziye 11. bölümde dahil olacak.

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2020, 08:27

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE