Masumlar Apartmanı'nın Naci'si Tansel Öngel'in Akıbeti Belli Oldu!

Masumlar Apartmanı'nda Naci karakterine hayat veren Tansel Öngel'in diziye veda edip etmediği merak konusu olmuştu. Gerçek ortaya çıktı.

Masumlar Apartmanı'nın Naci'si Tansel Öngel'in Akıbeti Belli Oldu!

Masumlar Apartmanı'nda Naci karakterine hayat veren Tansel Öngel, senaryo gereği Ankara'ya gitmiş gibi gösterilmişti. Öngel'in diziye veda ettiği konuşuluyordu.

Masumlar Apartmanı'nın Naci'si Tansel Öngel'in Akıbeti Belli Oldu!

Bugün flaş bir gelişme yaşandı. tv100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre dizideki rolü bittiği konuşulan ünlü oyuncu, Masumlar Apartmanı dizisiyle yeniden el sıkıştı.

HANGİ BÖLÜMDE DİZİYE DÖNECEĞİ NETLEŞMEDİ…

Öngel'in hangi bölümde diziye dahil olacağı henüz netleşmedi. Han'ın (Birkan Sokullu) Bodrum'da sakladığı kişinin Naci olup olmayacağı konusuna da henüz karar verilmedi. Naci'nin hastalık durumu göz önüne alınarak hikayeye yön verilecek.

Masumlar Apartmanı'nın Naci'si Tansel Öngel'in Akıbeti Belli Oldu!

'MAVERA' DİZİSİNDE ROL ALIYOR…

Öte yandan Masumlar Apartmanı dizisinde Naci karakterine can veren ünlü oyuncu Tansel Öngel, Ramazan ayı boyunca her gün saat 23.45’de TRT 1 ekranlarında yayınlanan Mavera dizisinde “Mahmud” rolüyle seyircinin karşısına çıkıyor.

Mutasavvıf ve şair Ahmed Yesevi ile Alperenlerin destansı hikayesini konu edinen dizi, 12 Nisan’da başladı. Yönetmenliğini Doğan Ümit Karaca’nın üstlendiği dizi, Yusuf Hemedani tarafından Bağdat’a gönderilen Yesevi’nin Bağdat’ta verdiği dirlik ve beraberliğin mücadelesini ele alıyor.

Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2021, 15:29

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE