MasterChef’te Şeflerden Şaşırtan Karar! Bir İlk Yaşandı…

TV8 ekranlarında izleyici ile buluşmaya başlayan MasterChef Türkiye 2020’de mücadele devam ediyor. Önceki akşam yayınlanan son bölümde elenen Kerim Efecioğlu için şeflerden şaşırtan bir karar geldi.

MasterChef’te Şeflerden Şaşırtan Karar! Bir İlk Yaşandı…

MasterChef Türkiye 2020, TV8 ekranlarında izleyici ile buluşmaya başladı. Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu'nun jüri olduğu yarışmada mücadele tüm hızıyla devam ediyor.

İLK KEZ…

Yarışmanın 28 Temmuz Salı akşamı ekrana gelen son bölümünde bir üst tura kalma şansını elde etmek üzere 3 yarışmacı arasında düello oynandı. Yarışmaya Ankara’dan katılan ve seyyar satıcılık yapan Kerim Efecioğlu rakipleri karşısında beklenen performansı gösteremedi ve jüriler tarafından elendi.

masterchef kerim efecioğlu

Kerim Efecioğlu’nun elenmesinin ardından yarışmada daha önce hiç yaşanmayan bir olay gerçekleşti. Mehmet Yalçınkaya elenen yarışmacıya MasterChef önlüğünü verdi.

3 şefin de imzalayıp hediye ettiği önlük yarışmada da bir ilk oldu. Şefler Ankara’da seyyar köftecilik yapan Kerim Usta’yı ziyaret edeceklerini ve yaptığı işi beğendiklerini ifade ettiler.

Güncelleme Tarihi: 29 Temmuz 2020, 16:27

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE