MasterChef’te Duygusal Anlar! Mehmet Şef’in Boğazı Düğümlendi…

TV8 ekranlarında izleyici ile buluşan MasterChef Türkiye 2020’de duygusal anlar yaşandı. Geçtiğimiz günlerde babasını kaybeden Mehmet Yalçınkaya’nın adeta boğazı düğümlenirken bazı yarışmacılar ise gözyaşlarını tutamadı.

MasterChef’te Duygusal Anlar! Mehmet Şef’in Boğazı Düğümlendi…

MasterChef Türkiye 2020, TV8 ekranlarında izleyici ile buluşmaya devam ediyor. Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu’nun jüri olduğu yarışmanın son bölümünde duygusal anlar yaşandı.

“GERÇEKTEN ÇOK ZOR…”

MasterChef’in 6 Ağustos Perşembe günü yayınlanan bölümünde, yarışmacılar babasını kaybeden Mehmet Şef’e başsağlığı diledi. Kısa bir konuşma yaparak yarışmacılara ve acı günlerinde yanında olanlara teşekkür eden ünlü şef duygusal anlar yaşadı.

MasterChef’te Duygusal Anlar! Mehmet Şef’in Boğazı Düğümlendi…

“Gerçekten çok zor” diyerek sözlerine başlayan Mehmet Şef, “Zor bir süreçti ama bir şekilde hayat devam ediyor. Bir şeyler yapmak zorundayız. Atlatacağız bu süreci. Çok teşekkür ederim” şeklinde konuştu. Yalçınkaya’nın bu sözleri karşısında bazı yarışmacılar da gözyaşlarını tutamadı.

MasterChef’te Duygusal Anlar! Mehmet Şef’in Boğazı Düğümlendi…

Şef Somer Sivrioğlu da “İnsan bu kadar acı günlerde bir taraftan da ne kadar sevildiğini hatırlıyor. Bir etkinlikte bile göremeyeceğimiz kadar çok şefi o gün Mehmet Şef'in yanında gördük. Herkes işini gücünü bırakıp Mehmet Şef'in yanına geldi. Bu da bizi çok duygusallaştırdı” ifadelerini kullandı.

MasterChef’te jüri üyesi olan ünlü şef Mehmet Yalçınkaya’nın babası Seyfettin Yalçınkaya, 23 Temmuz’da tedavi gördüğü Bolu’daki hastanede hayatını kaybetmişti.

Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2020, 09:31

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE