MasterChef Türkiye’nin İddialı Yarışmacısına Eleme Şoku!

TV8’in fenomen yarışma programı MasterChef Türkiye 19 Kasım Perşembe akşamı ekranlara gelen bölümünde dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Kırmızı ve mavi takım dokunulmazlık oyunu için kıyasıya mücadele etti. Dokunulmazlık oyununu kaybeden takım daha sonra kendi arasında bireysel dokunulmazlık için yarıştı. Peki MasterChef Türkiye’de eleme adayı kim oldu? İşte MasterChef Türkiye’de dün gece yaşananlar…

MasterChef Türkiye’nin İddialı Yarışmacısına Eleme Şoku!

TV8 ekranlarının heyecan ve gerilimi yüksek yarışma programı MasterChef Türkiye’de yeni kurulan takımlar ilk kez karşı karşıya geldi. Barbaros’un kaptanlığını yaptığı mavi takım ile Serhat’ın kaptanlığını yaptığı kırmızı takım haftanın ilk dokunulmazlık oyununda kıyasıya bir mücadele verdi. 

Kaptanlar düellosunun galip ismi MasterChef Barbaros, dokunulmaz oyununda menüyü belirleyen isim oldu. MasterChef Barbaros, dokunulmazlık menüyü süzme mercimek çorbası, humus, otlu mücver, sac tava ve sütlaç olarak belirledi. Şefler bu yemekler için takımlar 50 dakika süre verdi.
Verilen sürenin sonunda her yemekten 3’er tabak hazırlanırken, programın özel konukları takımların yemeklerinin tek tek tadına baktı.

MasterChef Türkiye’nin İddialı Yarışmacısına Eleme Şoku!

MasterChef 2019 yarışmacısı Suna Aydın, Güzide Mertcan, Ekin Eylem Ulaş tarafından tadılan tabaklara yapılan oylamanın sonucunda mavi takım dokunulmazlığı kazanan taraf oldu. Toplam oylamada mavi takım, kırmızı takıma 10’a 5 üstünlük sağladı.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye’nin İddialı Yarışmacısına Eleme Şoku!
Haftanın ilk dokunulmazlık oyunun kaybeden kırmızı takım, bireysel dokunulmazlık için kendi arasında yarıştı. Bu oyunda yarışmacılardan Mehmet Şef’in kendi imzası olan ‘doğadan’ yapılması istendi.
Doğadan yemeğinin yapılması için yarışmacılara 45 dakika süre verilirken, sürenin sonunda tabağını tam olarak bitirebilen tek kişi MasterChef Eray oldu. Böylelikle MasterChef Eray, sekinci kez bireysel dokunulmazlığı kazanan isim oldu. 

MasterChef Türkiye’nin İddialı Yarışmacısına Eleme Şoku!

MASTERCHEF'TE HAFTANIN İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?
MasterChef Türkiye’de 14’üncü haftanın ilk eleme adayı, kırmızı takımın kendi arasında yaptığı oylama sonucu belli oldu. Oylamada Ayyüce ve Uğur’un isimleri ikişer kez yazıldı. Eşitlik durumu ortaya çıktığı için, takım kaptanı Serhat potaya gidecek ismi belirledi.
Kırmızı takım kaptanı Serhat, MasterChef Türkiye’de eleme potasına Uğur’u gönderdi.
 

Ertem Engin

Ben Ertem Engin. Güncel haberleri sizlere aktarabilmek için magazinburada.net aracılığıyla karşınızdayım.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE