MasterChef Türkiye’de Masterclass'ı Kim Kazandı?

Fenomen yemek yarışması MasterChef Türkiye'de 5. hafta heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. 16 Eylül Çarşamba akşamı ekrana gelen yeni bölümde Masterclass heyecanı yaşandı.Mehmet Yalçınkaya'dan Masterclass eğitimi alan yarışmacılar, tavuk kesme ve pişirme tekniklerin öğrendi. Eğitimlerini alan yarışmacılar daha sonra Masterclass ödül oyununda karşı karşıya geldi. İşte MasterChef Türkiye son bölümde yaşananlar...

MasterChef Türkiye’de Masterclass'ı Kim Kazandı?

MasterChef Türkiye 16 eylül akşamı Masterclass heyecanı ile ekranlara geldi. Ünlü şeflerin eğitimlerinin ardından yarışmacılar, Masterclass ödülünü kazanmak için yarıştı. Ödül oyununda tavuk parçalama işlemi yapan yarışmacılar arasından en iyi tabağı çıkaran kişi ödülü kazanan kişi oldu.

master

MASTERCLASS’TA YENİ DÖNEM!

MasterChef Türkiye 2020’nin yeni bölümünde dün akşam yarışmacılar MasterClass eğitimi almak için toplandı. Somer Şef, yarışmacılara MasterClass eğitiminin artık yeni döneme girildiğini ve aşamalar olacağını belirtti. MasterChef’te bu akşam ilk önce Mehmet Şef’ten eğitim alan 16 yarışmacı arasından sadece 8’i verilen ödevi doğru yaparak Somer Şef’in Masterclass’ına katılabildi. Somer Şef’in Masterclass’ı sonrasında verilen ödevi en iyi terine getiren 4 kişi ise Danilo Şef’ten MasterClass eğitimi alma hakkı kazandı. MasterChef’te bundan sonra kazanan kişiler tüm eğitimlerin tamamını alabilecek.

master

MASTERCLASS ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Mehmet Şef’ten Masterclass eğitimi alan 16 yarışmacı arasından ödül oyununda en başarılı olan 8 isim Esra, Barbaros, Özgül, Sefa, Eray, Selin, Ayyüce ve Uğur oldu. Bu 8 isim Somer Şef’in Masterclass’ına katılmaya hak kazandı. Somer Şef’in Masterclass eğitiminden başarıyla geçen 4 isimse Uğur, Barbaros, Esra ve Sefa oldu.

Uğur, Barbaros, Esra ve Sefa Danilo Şef’in Masterclass’ına katılmaya hak kazandı ve ördek göğsünü en iyi şekilde pişirmeye çalıştı. En iyi tabağı hazırlayan 1 isimse bu haftanın Masterclass’ını kazanan isim oldu. Böylelik MasterChef’te bu haftanın Masterclass’ını kazanan isim Esra oldu.

esra

ÖDÜL NEYDİ?

MasterChef Türkiye 2020’nin Masterclass’ını kazanacak ismin hak edeceği ödülü Mehmet Şef açıkladı. MasterChef yarışmacıları arasından dün akşamki Masterclass’ı kazanan isim, oldukça ünlü bir İtalyan restoranında tüm gün boyunca Masterclass eğitimi alacak.

Tuğçe Güneş

Ünlülerin hayatından dedikodular ve son dakika magazin haberlerini siz değerli okuyucular için ekip arkadaşlarım ve ben birlikte kaleme alıyoruz. En güncel haberler için magazinburada.net'i okumaya devam edin.

YORUM EKLE