MasterChef Türkiye'ye Veda Eden İsim Belli Oldu! Gözyaşlarına Hakim Olamadı

MasterChef Türkiye'nin, 15 kasım pazar akşamı ekrana gelen son bölümünde, eleme heyecanı yaşandı. Danilo Zanna'nın imza yemeği olan ruby'i yapamayan favori yarışmacı, yarışmaya veda etti. Veda konuşması yaparken duygusal anlar yaşayan yarışmacı, gözyaşlarına hâkim olamadı.

MasterChef Türkiye'ye Veda Eden İsim Belli Oldu! Gözyaşlarına Hakim Olamadı

MasterChef Türkiye'nin, 15 kasım pazar akşamı ekrana gelen son bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Haftanın son gününde mavi takım ve kırmızı takım 3. dokunulmazlık oyunu için karşılaştı. Haftanın son takım oyununda takımlar Karadeniz mutfağından yemekler yapmaya çalıştı. Yemekleri daha iyi yapan kırmızı takım dokunulmazlığın kazananı oldu.

master

BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Yarışmayı kaybeden mavi takım yarışmacıları ise bireysel dokunulmazlık oyunu için yeniden tezgahların başına geçti. Yarışmacılar bireysel dokunulmazlık oyununda Mehmet Yalçınkaya'nın surf and turf yemeğini yapmaya çalıştı. Şeflerin tadımı sonrası en iyi yemeği yaparak bireysel dokunulmazlığı kazanan isim Serhat oldu.

master

ERAY, ESRA VE BARBAROS ELEMEYE KALDI

MasterChef'in 13. haftasında ilk iki dokunulmazlık oyunu sonrasında yapılan oylamalarda Barbaros ve Eray elemeye kalan isimler olmuştu. Pazar akşamı ekrana gelen son bölümde ise, dokunulmazlığı kaybeden mavi takımda yapılan oylama sonucunda Esra, haftanın son eleme adayı oldu.

master

VEDA EDEN İSİM BELLİ OLDU

Eleme oyununda yarışmacılardan istenen yemek Danilo Şef'in imza tabağı ruby oldu. Oyunda verilen sürenin sona ermesi ile şefler yapılan yemeklerin sunumunu ve tadını kontrol etti. Sonrasında oybirliği ile verdikleri kararı açıklayan şeflere göre eleme oyununun en başarılı tabağını hazırlayan Eray oldu. Son ikiye ise Esra ve Barbaros kaldı. Şeflerin ortak kararıyla MasterChef'ten elenen Esra oldu.

esra

esra

Tuğçe Güneş

Ünlülerin hayatından dedikodular ve son dakika magazin haberlerini siz değerli okuyucular için ekip arkadaşlarım ve ben birlikte kaleme alıyoruz. En güncel haberler için magazinburada.net'i okumaya devam edin.

YORUM EKLE