Maria İle Mustafa'nın Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı "Bebeğimiz Olacak"

Başrollerde Hilmi Cem İntepe ve Jessica May'ın yer aldığı, ATV ekranlarının yeni dizisi Maria ile Mustafa'nın 3. bölüm fragmanı yayınlandı. Maria, Mustafa'ya hamile olduğunu itiraf ediyor. Gonca ise Maria ve Mustafa’yı ayırmak için Galip'ten yardım istiyor. İşte dizinin 3.bölüm fragmanı...

Maria İle Mustafa'nın Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı "Bebeğimiz Olacak"

Başrollerde Hilmi Cem İntepe ve Jessica May'ın yer aldığı, NTC Medya’nın yapımını üstlendiği, ATV ekranlarının yeni dizisi Maria ile Mustafa’nın 2. bölümünde, Mustafa’nın Gonca ile evli olduğunu öğrenen Maria, alnından vurulmuşa döndü. Diğer yandan babası tarafından İstanbul’a gönderilen Nadire de Nihat’la yarım kalan hesaplaşmasını tamamlamak için gizlice Kapadokya’ya gitti. Dizinin 3. bölüm fragmanı da yayınlandı.

MARİA İLE MUSTAFA 3.BÖLÜM FRAGMANI İÇİN BURAYI TIKLAYIN!

MARİA İLE MUSTAFA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Mustafa, bir yandan ailesiyle uğraşırken diğer yandan Maria’ya evliliğiyle ilgili bütün gerçekleri açıklamaya çalışsa da Maria’nın ona olan öfkesi de, kırgınlığı da dinmez ve Kapadokya’yı terk etmeye karar verdi. Ancak bu düşündüğü o kadar kolay olmadı…

MARİA

MARİA İLE MUSTAFA İLK BÖLÜM ÖZETİ

Kolombiyalı bir anne ve Kapadokya'lı bir babanın kızı olan Maria Yıldırım, yıllar sonra doğduğu büyülü topraklara geri döner. Bu yolculuk sırasında yörenin en büyük ailelerinden biri olan Candemir Ailesi'nden Mustafa Candemir'le tanışır.

maria

Biri kaderinde ne yazılıysa onu, diğeri ise kendi kaderini kendi yazmaya inanan bu iki genç kısa sürede birbirlerine deliler gibi âşık olurlar. Maria, henüz küçük bir kızken terk ettiği ‘Güzel Atlar Diyarı’nda hayatının aşkını bulduğunu düşünür. Ama onu çok büyük bir sürpriz beklemektedir. Mustafa Candemir, göründüğü kadar özgür bir adam değildir.

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2020, 12:46

Tuğçe Güneş

Ünlülerin hayatından dedikodular ve son dakika magazin haberlerini siz değerli okuyucular için ekip arkadaşlarım ve ben birlikte kaleme alıyoruz. En güncel haberler için magazinburada.net'i okumaya devam edin.

YORUM EKLE