Maria İle Mustafa'dan Yeni Fragman! Maria Bebeğini Mi Kaybediyor?

Atv'nin sevilen dizisi Maria ile Mustafa'nın merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Maria bebeğini mi kaybediyor? İşte Maria ile Mustafa 7. bölüm fragmanı ve yeni bölümde yaşanacaklar...

Maria İle Mustafa'dan Yeni Fragman! Maria Bebeğini Mi Kaybediyor?

Maria ile Mustafa Atv ekranlarında pazar günlerinin vazgeçilmezi oldu. Çekimleri Kapadokya’nın eşsiz doğasında gerçekleştirilen, başrollerini Hilmi Cem İntepe, Jessica May ve Tamer Levent’in paylaştığı Maria ile Mustafa’nın, 7. bölüm fragmanı yayınlandı.

maria

MARİA İLE MUSTAFA 7. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Maria'nın, Melek'in babasının Candemirlerden olmadığını öğrenmesi, Gonca'nın büyük bir plan yapmasına neden olur. Ancak yaptığı plan hiç beklemediği şekilde sonuçlanıp, Maria ile Mustafa'nın ebedi ayrılığına mı dönüşecektir?

maria

Haşmet ve Galip, Candemir Ailesi'nden intikam almak için büyük bir hamle yapar. Kudret'in buna verdiği cevap, iki aile arasındaki düşmanlığı daha da büyütecektir.

Zeyno, Rüzgar ve Nisan'ın gittiği partide gelişen olaylar ise içinden çıkılmaz bir hal alırken, Nadire ve Nihat'ın bu olaya dahil olması, olayların seyrini bambaşka bir noktaya taşır.

maria

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2020, 17:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER