Maria İle Mustafa'dan Ses Getirecek Bomba Fragman! Kaçıyorlar...

Kolombiya'dan Türkiye'ye gelen Maria ile Ürgüp'ün tanınmış ailesinin veliahtı olan Mustafa'nın aşk hikayesini konu alan Maria ile Mustafa dizisinin 4. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İşte dizinin 4.bölüm fragmanı...

Maria İle Mustafa'dan Ses Getirecek Bomba Fragman! Kaçıyorlar...

Başrollerde Hilmi Cem İntepe ve Jessica May'ın yer aldığı, NTC Medya’nın yapımını üstlendiği, ATV ekranlarının yeni dizisi Maria ile Mustafa’nın son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı araştırılmaya başlandı. Maria aşkına karşı koyamayan Mustafa, hem çocuğunu hem de aşkını korumak için mücadele eder. 27 eylül'de ATV'de ekrana gelecek olan Maria ile Mustafa dizisinin 4.bölüm 2.fragmanı yayınlandı.

MARİA İLE MUSTAFA 4.BÖLÜM 1.FRAGMANI İÇİN BURAYI TIKLAYIN!

MARİA İLE MUSTAFA 4.BÖLÜM 2.FRAGMANI İÇİN BURAYI TIKLAYIN!

MARİA İLE MUSTAFA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Galip’in ateşlediği silah ortalığı karıştırır. Mustafa’nın Gonca’dan ayrılmamasını isteyen Kudret, Maria’yı kovar. Karnında Mustafa’nın bebeğini taşıyan Maria, aşkıyla gururu arasında ne yapacağını bilemez!

maria

Reyhan’ın söyledikleri onu bir karar vermeye zorlar. Nadire, intikam hırsı ve öfkesi nedeniyle olanlardan büyük bir suçluluk duyar. Maria, hayatını en zor kararını vermeye çalışırken, aşkı uğruna bütün dünyayı karşısına alan Mustafa’nın Maria’dan vazgeçmeye hiç niyeti yoktur. İkisi de kendilerini bekleyen çok büyük tehlikeden habersizdirler!

maria

Tuğçe Güneş

Ünlülerin hayatından dedikodular ve son dakika magazin haberlerini siz değerli okuyucular için ekip arkadaşlarım ve ben birlikte kaleme alıyoruz. En güncel haberler için magazinburada.net'i okumaya devam edin.

YORUM EKLE