Leyla ile Mecnun Efsanesi Aynı Kadroyla Ekrana Geri Dönüyor!

TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya başladığında kendisine has bir izleyici kitlesi oluşturup fenomen haline gelen efsane dizi Leyla ile Mecnun yeniden ekrana geliyor.

Leyla ile Mecnun Efsanesi Aynı Kadroyla Ekrana Geri Dönüyor!

TRT 1 ekranlarından 3 sezon boyunca yayınlanan absürt komedi Leyla ile Mecnun, yeniden ekrana taşınıyor.

Başrollerini Ali Atay, Ezgi Asaroğlu, Serkan Keskin, Cengiz Bozkurt, Ahmet Mümtaz Taylan ve Osman Sonand gibi isimlerin oynadığı efsane dizinin kadrosunun yeniden bir araya geleceği öğrenildi.

leyla ile mecnun

Acun Ilıcalı tarafından Exxen için aynı kadroyla çekileceği öğrenilen dizinin, yönetmen koltuğunda da yine Onur Ünlü oturacak.

TRT ekranlarında final yapamadan ekran yolculuğu sonlandırılan absürt komedi dizisi Leyla ile Mecnun, ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın adımı ile yeniden ekrana taşınıyor.

ÇEKİMLER YAZ AYINDA BAŞLAYACAK

Üç sezon boyunca ekranlarda boy gösteren ve genç izleyici kitlesi ile büyük başarı yakalayan sevilen dizi, Exxen için Onur Ünlü tarafından yeniden çekilecek. Aynı kadro ve aynı hikaye üzerinden sürdürüleceği öğrenilen Leyla ile Mecnun'un çekimleri, yaz aylarında başlayacak.

leyla ile mecnun ali atay ezgi asaroğlu

"YÖNETMEN YİNE ONUR ÜNLÜ OLACAK"

Konu ile ilgili olarak sosyal medya platformu Instagram üzerinden paylaşım yapan Birsen Altuntaş, şu ifadelere yer verdi: "Acun Ilıcalı, Sihirli Annem'in ardından EXXEN için bir fenomen diziyi daha yeniden çektirecek. Ilıcalı, şimdi de Leyla ile Mecnun'un haklarını aldı. Geçen aylarda 10. yaşı kutlanan diziyi yine Onur Ünlü çekecek. Dizinin eski ekibiyle görüşmeler başladı. Çekimleri yaz aylarında başlaması planlanıyor."

leyla ile mecnun content

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2021, 23:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER