Leyla ile Mecnun dizisinden yeni görüntüler ilk kez yayınlandı

TRT 1 ekranlarındaki yolculuğu bittikten sonra yeniden çekileceği gün fanları tarafından uzun zamandır beklenen Leyla ile Mecnun dizisinin yeni görüntüleri ilk kez yayınlandı.

Leyla ile Mecnun dizisinden yeni görüntüler ilk kez yayınlandı

Acun Ilıcalı'nın yeniden çekilmesi için bütün ekibi yeniden bir araya getirdiği Leyla ile Mecnun dizisinden yeni görüntüler ilk kez yayınlandı.

Exxen, Leyla ile Mecnun'un çekilen yeni bölümlerinin kamera arkasına dair özel bir video yayınladı. Dizi, orijinal kadrosuyla Exxen üzerinden ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor.

KADROYA SON OLARAK DENİZ IŞIN KATILDI

Orijinal versiyonu TRT'de yayınlanan ve Acun Ilıcalı'nın Exxen platformunda yeniden izleyicilerle buluşmaya hazırlanan Leyla ile Mecnun dizisinin oyuncuları tam kadro sete çıktı. Orijinal kadroyla tekrar çekilen dizinin hazırlık ve çekim sürecine dair özel bir video yayınlandı. 

leyla ile mecnun dizisi exxen

Diziye son olarak Leyla karakterine hayat verecek Deniz Işın dahil oldu. Deniz Işın, FOX ekranlarında yayınlanan Masumiyet dizisinde kendini göstermişti.

Burak Aksak'ın senaryosunu yazdığı ve Onur Ünlü'nün yönetmenliğini üstlendiği dizinin ana kadrosunda yer alan Ali Atay, Deniz Işın, Osman Sonat, Cengiz Bozkurt, Ahmet Mümtaz Taylan ve Serkan Keskin yeni bölümlerde yine izleyici karşısına çıkacak. Dizinin yayın tarihinin Eylül olarak düşünüldüğü gelen bilgiler arasında...

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2021, 22:22

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE