Leyla ile Mecnun dizisinde Leyla'yı oynayacak kadın oyuncu belli oldu

Acun Ilıcalı'nın dijital platformu Exxen'de yeniden yayınlanacak olan efsane dizi Leyla ile Mecnun'da Leyla karakterini kimin oynayacağı belli oldu. Karakteri daha önce Ezgi Asaroğlu ve Melis Birkan oynamıştı.

Leyla ile Mecnun dizisinde Leyla'yı oynayacak kadın oyuncu belli oldu

Türk dizi tarihinin efsane yapımlarından Leyla ile Mecnun dizisi, 7 yıl aradan sonra Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu Exxen'de yeniden ekranlara dönüyor. Leyla karakteri haricinde tüm ekibin tam kadro olarak çekimlere başladığı dizide, Leyla karakterini kimin canlandıracağı da belli oldu.

Ekrana erken veda eden Fox'un iddialı dizisi Masumiyet'teki performansıyla çok beğenilen ünlü oyuncu Deniz Işın, yeniden Exxen'de ekranlara gelecek.

leyla ile mecnun dizisi

Işın, Leyla ile Mecnun dizisinin efsaneleşen "Leyla" karakterini canlandıracak. Dizinin yönetmeni Onur Ünlü, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Işın ile sette çekilen fotoğrafına yer verdi.

EZGİ ASAROĞLU İLE USHAN ÇAKIR ARASINDAKİ ŞİDDET LEYLA'YI BİTİRDİ!

Buna göre Masumiyet dizisiyle yıldızlaşan Deniz Işın'ın, yeniden çekimlerine başlanacak dizide Leyla karakterini canlandıracağı öğrenildi. İlk sezonda Ezgi Asaroğlu, Leyla İle Mecnun dizisinde Leyla olarak yer aldı. Fakat daha sonra diziden rol arkadaşı Ushan Çakır'ın kendisini dövdüğünü iddia ederek diziden ayrıldı. Senarist de Asaroğlu'nun ayrılığının ardından başarılı bir ölüm senaryosu yazdı. Mecnun ise ömrünün geri kalanını, gerçek Leyla'sını arayarak geçirdi.

ACUN ILICALI ÖZELLİKLE SEÇTİ

Yeni bölümlerde Leyla karakterine de yer verilecek olması, dizinin hayranlarını şimdiden sevindirdi. Son yaşanan gelişmelere göre Leyla ile Mecnun dizisinin yeni sezonundaki Leyla resmen ortaya çıktı. Final yapan Masumiyet dizisinin beğenilen isimlerinden biri olan Işın'ı Acun Ilıcalı'nın özellikle kadroda görmek istediği öğrenildi.

deniz ışın leyla ile mecnun

GERÇEK HAYATTA DA SEMPATİK OLARAK BİLİNİYOR

Beklenilmeyen bir ismin Leyla olarak ekranlara gelecek olması Deniz Işın'ın hayranlarını sevindirirken, Leyla ile Mecnun dizisinin hayranları da heyecanlandırdı. Gerçek hayatta da çok sempatik ve eğlenceli bir kişiliği olduğu belirtilen Deniz Işın'ın sete enerji vereceği de konuşulanlar arasında.

deniz ışın

ONUR ÜNLÜ'DEN DE PAYLAŞIM GELDİ

Diğer yandan ünlü yönetmen Onur Ünlü de Deniz Işın'la fotoğrafını Instagram hesabının hikaye bölümünden paylaştı. Ünlü, paylaştığı fotoğrafın üstüne "Aaa bak yeni Leyla" notunu düştü. 

onur ünlü deniz ışın

Yönetmen Onur Ünlü daha sonra, setten bir fotoğraf daha paylaştı. Dizi ekibinin yer aldığı fotoğraftakilerin neşesi gözlerden kaçmadı. Leyla ile Mecnun'un yeni döneminin ilk bölümü, dizinin hayranları tarafından merakla bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2021, 23:36

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE