La Casa De Papel'in Lolita Oyuncusu Ursula Corbero Öyle Bir Soyundu ki...

Netflix'in dünya çapında en çok izlenen dizisi La Casa De Papel'in İspanyol oyuncusu Ursula Corbero, üstsüz pozlarını ursulolita isimli sosyal medya hesabından paylaştı. Oyuncunun seksi fotoğrafları dizinin hayranları tarafından beğeni yağmuruna tutuldu. magazinburada.net olarak Ursula için lolita ifadesini kullandık! Ursula Corbero, 30 yaşında ama diriliği ve güzelliği ile adeta lolitaları andırıyor.

La Casa De Papel'in Lolita Oyuncusu Ursula Corbero Öyle Bir Soyundu ki...

Netflix'in dünya çapında en çok izlenen dizisi La Casa De Papel'in İspanyol oyuncusu Ursula Corbero, üstsüz pozlarını ursulolita isimli sosyal medya hesabından paylaştı.

ursula corbero

Oyuncunun seksi fotoğrafları dizinin hayranları tarafından beğeni yağmuruna tutuldu. magazinburada.net olarak Ursula için lolita ifadesini kullandık! Ursula Corbero, 30 yaşında ama diriliği ve güzelliği ile adeta lolitaları andırıyor.

DİZİDE KURAL TANIMAYAN TOKYO KARAKTERİNİ OYNUYOR

Netflix'te yayınlanan İspanya dizisi olan La Casa de Papel'in kural tanımayan karakteri Tokyo Úrsula Corberó, Instagram hesabından yaptığı cesur paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi.

ursula corbero la casa de papel

LA CASA DE PAPEL HAYRANLARINA OLDUKÇA CÖMERT KARELER

Güzelliğiyle kendine hayran bırakan Corberó, 20 milyon takipçisinin olduğu Instagram hesabından peş peşe üstsüz pozlarını paylaştı.

ursula corbero tokyo

Ünlü isimlerin ateş emojisi koyarak hayranlıklarını gösterdiği oyuncuya takipçilerinden beğeni yağdı. Oyuncunun üstsüz pozları kısa sürede 3.732 milyon beğeniye ulaştı.

la casa de papel netflix

Güncelleme Tarihi: 08 Ağustos 2020, 16:11

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE