Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi final yapan Aslıhan Güner'in yeni adresi belli oldu

Kızıl saçlarıyla hayranlarını büyüleyen güzel oyuncu Aslıhan Güner, rol aldığı ‘Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ dizisi final yapınca saç rengini değiştirdi.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi final yapan Aslıhan Güner'in yeni adresi belli oldu

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin başrol oyuncusu Aslıhan Güner, dizi final yapınca hayatında bazı değişiklikler yapma kararı aldı.

Aslıhan Güner ilk olarak işe alışverişten başladı. Güner, yakın arkadaşı Nilay Cafer ile Zorlu AVM'de görüntülendi.

Ünlü oyuncu, yeni sezonda sevenleriyle farklı bir projede buluşacağını söyledi. İki yıl boyunca dizi çekimleri için Ordu’da yaşayan Aslıhan Güner, yeni projesi için bu kez Kars’ın yolunu tutacak.

"YENİ İSTİKAMET KARS"

Güner, "Yine İstanbul'dan uzakta olacak çekimlerimiz. Bu kez bambaşka bir karakterle yeni sezonda ekranlarda olacağız. Bir aylık kısa bir tatil programım var. Daha önce çekimler için Ordu'da olduğumuz için dostlarımdan ve aileden uzak kalma durumunda kalmıştım. Bu kez de Kars'a gideceğiz. Onun için bu tatil sürecini sevenlerime, aileme ve dostlarıma ayırıp bol bol hasret gideriyoruz" açıklamasında bulundu.

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE