Kurtlar Vadisi Kaos Dizisinde Kanal Koasu! Show TV Diziyi Yayınlamayacak

Türkiye'nin en uzun soluklu dizilerinden Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin hangi kanalda yayınlanacağı tam bir 'kaosa' dönüştü. Dizinin Show TV ekranlarında yayınlanacağı iddiası kanal yönetimi tarafından yalanlandı.

Kurtlar Vadisi Kaos Dizisinde Kanal Koasu! Show TV Diziyi Yayınlamayacak

Kurtlar Vadisi dizisinin hayranları geçtiğimiz günlerde dizinin Kurtlar Vadisi Kaos adıyla kendi günü ve saatinde (Perşembe) Show TV'de yayınlanacağı haberleriyle heyecanlandı. Ancak gelen son haberler Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin hangi kanal tarafından yayınlanacağının henüz kesinleşmediği yönünde..

kurtlar vadisi kaos

DİZİ ŞUBAT AYINDA EKRANA GELECEK İDDİASI

Kurtlar Vadisi dizisi ile ilgili çarpıcı bir gelişme yaşandı. Show TV yönetimi, Kurtlar Vadisi dizisiyle ilgili anlaşma yapıldığı yönündeki iddiaların gerçek dışı olduğu açıkladı. Dizinin 2021 yılının şubat ayında Kurtlar Vadisi Kaos ismiyle yayına başlayacağı konuşuluyor.

Bir dönemin en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Kurtlar Vadisi'nin Show TV'de yeniden yayınlanacağı iddia edilmişti. Söz konusu haber, Kurtlar Vadisi dizisinin hayranlarını da sevindirdi. Ancak dizi hakkında yeni bir gelişme yaşandı. Televizyongazetesi'nde yer alan habere göre sosyal medyanın gündemine gelen ve bir süredir konuşulan konuyla ilgili detaylar da yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlıyor. Dizinin Show TV'de yayınlanacağı şeklindeki söylentiye ise bir yanıt geldi.

kurtlar vadisi kaos necati şaşmaz

SHOW TV: KIRMIZI KAMYON HARİCİNDE DİZİMİZ YOK!

Gazeteci Birsen Altuntaş, Kurtlar Vadisi dizisinin Show TV için çekileceği ile ilgili bir takım iddialar üzerine konuyu kanal yönetimine sorduğunu ifade eden bir mesaj yayınladı.

Twitter'dan yaptığı kısa açıklamada ise "Show TV yönetiminden Kurtlar Vadisi dizisi için hiçbir görüşme yapmadıklarını, yakın zamanda yayına girecek tek dizilerinin Kırmızı Kamyon olduğunu öğrendim" notunu düştü. 2021 yılının şubat ayında Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin yayına başlaması ile ilgili olarak Pana Film'den resmi bir açıklama gelmedi ama Necati Şaşmaz, geçtiğimiz yıl yaptığı bir açıklamada bazı detayları paylaşmıştı.

Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2021, 23:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER