Kurtlar Vadisi Hakkındaki Gerçek Bambaşka Çıktı!

Bir döneme damga vuran Kurtlar Vadisi dizisinin, Kurtlar Vadisi Kaos adıyla yeniden ekranlara geleceği iddiası gündeme bomba gibi düşmüştü. Şubat ayında yeniden ekranlara döneceği iddia edilen Kurtlar Vadisi hakkındaki gerçek ise başka çıktı.

Kurtlar Vadisi Hakkındaki Gerçek Bambaşka Çıktı!

Yayınlandığı döneme damga vuran ve tekrar bölümleriyle bile reytingleri alt üst eden Türk televizyonlarının efsane dizisi Kurtlar Vadisi hakkında flaş bir gelişme yaşandı.

Geçtiğimiz günlerde sevilen dizinin Kurtlar Vadisi Kaos adıyla Show TV ekranlarında yeniden ekranlara geleceği iddia edilmişti.

Kurtlar Vadisi Hakkındaki Gerçek Bambaşka Çıktı!

Fenomen dizinin ekranlara yeniden döneceği haberleri hayranlarının heyecanlandırırken, son gelen haberler hevesleri kursakta bıraktı.

RÖPORTAJ 2017 YILINDA YAPILMIŞ
Show TV yönetimi ile irtibata geçen gazeteci Birsen Altuntaş, sosyal medya hesabından şu açıklamayı yayınladı:
"Geçen hafta sonundan beri Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin Show TV'de şubat ayında ekrana döneceği iddiası sosyal medyanın gündeminde yer alıyor. Necati Şaşmaz'ın konuyla ilgili Anadolu Ajansı'na verdiği bir röportaj da bu iddiaya dayanak olarak gösteriliyor. Ancak röportajın 2017 yılına ait olduğu ortaya çıktı. Öte yandan Show TV yönetimi Kurtlar Vadisi dizisi için hiçbir görüşme yapmadıklarını, yakın zamanda yayına girecek tek dizilerinin Kırmızı Kamyon olduğunu açıkladı.”

PANA FİLM SESSİZLİĞİNİ KORUYOR
Öte yandan dizinin yapım şirketi Pana Film’den de herhangi bir resmi açıklama gelmedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Ocak 2021, 17:09

Ertem Engin


İletişim Hesapları
YORUM EKLE