Koronavirüse Yakalanan ‘Çok Gezenti’ Burak Akkul’dan Yeni Haber Geldi

Eşi Seda Akkul’le birlikte ülke ülke gezerek program yapan ancak koronavirüse yakalandığı için geçtiğimiz günlerde yoğun bakıma kaldırılan ‘Çok Gezenti’ Burak Akkul’dan yeni haber geldi.

Koronavirüse Yakalanan ‘Çok Gezenti’ Burak Akkul’dan Yeni Haber Geldi

Koronavirüs testi pozitif çıkan ve geçtiğimiz günlerde yoğun bakıma kaldırılan Burak Akkul’dan yeni haber geldi. ‘Çok Gezenti’ programıyla hafızalara kazınan Burak Akkul’un eşi Seda’nın abisi Hüseyin Arslan, çiftin sağlık durumu ile ilgili gelişmeleri paylaştı.

“BİRKAÇ HAFTA SÜREBİLİR…”

Instagram hesabından paylaşımda bulunan Hüseyin Arslan, “Gün içinde çekilmiş, karşılaştırmalı test sonuçlarını görme fırsatım oldu. Anladığım kadarıyla bu yoğun bakım tedavisi birkaç hafta alabilecek bir süreç. Sadece şunu söyleyebilirim, doktorlar çok yoğun ve ilgiyle tedaviyi yönetiyorlar. Her ikisinin de iyileşeceğine inancımız tam” ifadelerini kullandı.

“GÖRMEK BİZİ MUTLU ETTİ…”

Sosyal medyadan Seda ile Burak Akkul için gelen destek mesajları hakkında da konuşan Hüseyin Arslan, “Bu kadar seveni olduğunu görmek, bu kadar iyi dilek ileten, ilgili, duyarlı sevenlerini okumak, bizi çok mutlu etti. Hepiniz tek tek sağ olun” diye ekledi.

Ferhat Er

Magazin dünyasına dair son gelişmeleri ve merak edilenleri en doğru, en özel biçimde aktarmaya çalışıyoruz. Haberlerimizle ilgili yorumda bulunabilir ya da sorularınız için benimle iletişime geçebilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER