Kocam Aşık Oldu Bunun Günahı Nedir?

Sunuculuğunu Nur Viral'ın yaptığı "Hayatta Her Şey Var" isimli programda ilahiyatçı Yusuf Kavaklı'ya gelen bir soru herkesi şaşkına çevirdi. Sunucu Nur Viral gelen soru karşısında şaşkına döndü ve ne diyeceğini bilemedi.

Kocam Aşık Oldu Bunun Günahı Nedir?

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Nur Viral'ın yaptığı "Hayatta Her Şey Var" programının konuğu ilahiyatçı Yusuf Kavaklı oldu.Programa soru gönderen bir izleyici, sorduğu soru karşısında herkesi şaşkına çevirdi.

"KOCAM FAHRİYE EVCEN'E AŞIK"

Sosyal medya üzerinden gelen dini soruları Kavaklı'ya yönelten Nur Viral, "Bir kadın izleyicimiz her akşam eşiyle kavga ediyormuş. Nedeni de dizi oyuncusu Fahriye Evcen. 'Kocam Fahriye Evcen'e aşık ve her gün kavga ediyoruz günaha giriyor mu?' diye sormuş" dedi.

Gelen soru karşısında şaşkına dönen Yusuf Kavaklı ise "Evde eşi ne oluyor peki? Aşık olması gereken biri varsa o eşidir. Çok güzel kadın sahibinedir" yanıtını verdi.

Tuğçe Güneş

Ünlülerin hayatından dedikodular ve son dakika magazin haberlerini siz değerli okuyucular için ekip arkadaşlarım ve ben birlikte kaleme alıyoruz. En güncel haberler için magazinburada.net'i okumaya devam edin.

YORUM EKLE