Kırmızı Oda Dizisi Ünlü Oyuncuyu Kadrosuna Kattı!

tv8'in ses getiren dizisi Kırmızı Oda dizisinin kadrosuna ünlü oyuncu Celil Nalçakan dahil oldu. İşlediği konulara göre, her bölümde farklı oyunculara rol veren dizide Celil Nalçakan, Garip rolüyle izleyicinin karşısına çıkacak

Kırmızı Oda Dizisi Ünlü Oyuncuyu Kadrosuna Kattı!

TV8'in Kırmızı Oda dizisinin sekizinci bölümünde kadroya konuk oyuncu olarak Celil Nalçakan katılıyor.

Psikiyatrist Gülseren Budayıcıoğlu'nun "Madalyonun İçi: Bir Psikiyatristin Not Defterinden" adlı kitabından uyarlama gerçek karakterlerin gerçek yaşam öykülerini anlatan reyting rekortmeni Kırmızı Oda dizisine konuk olarak Celil Nalçakan katılıyor.

binnur kaya kırmızı oda

GARİP SEVDİĞİ KADIN TARAFINDAN TERK EDİLİNCE NE YAPACAK?

Kırmızı Oda’nın yeni bölümünde, piyangoyu tutturunca hayatı değişen Salih (Canberk Gültekin) bu kez Doktor Hanım’ın (Binnur Kaya) karşısına çok farklı bir halde çıkıyor ve arkadaşı Garip’i (Celil Nalçakan) kliniğe getiriyor. Doktor Hanım, tutkunu olduğu genç kadın tarafından terk edilen Garip’i bir çılgınlık yapmaması için ikna etmeye çalışıyor.

celil nalçakan

Küçük Osman annesinin ölümünü kabullenirken; Doktor Piraye, Akif’in (Deniz Hamzaoğlu) kontrol arzusunun ailevi çatışmalardan kaynaklandığını tespit ediyor. Alya (Melisa Sözen) ise ailesindeki değişimi ve anne babasıyla geçirdiği İstanbul günlerini anlatıyor.

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2020, 22:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER