Kerem ve Hande'ye son uyarı! "Bir daha yaparsanız..."

Kerem Bursin ve Hande Erçel’li “Sen Çal Kapımı” dizisi sezon başından bu yana pamuk ipliğine bağlı. Ratinglerde bir türlü istenilen başarıyı yakalayamayan diziye kanal son bir şans verdi ancak bir şartı vardı.

Kerem ve Hande'ye son uyarı! "Bir daha yaparsanız..."

Geçtiğimiz yıl “Yaz dizisi” olarak başlayan Sen Çal Kapımı dizisinin ilk bölümlerinin ratingleri fena değildi. Yaz aylarındaki boşluğu iyi doldurmuştu dizi. Elbette bunun iki nedeni vardı. Birincisi yaz sezonunda ekranların nispeten boş olması ikincisi de Kerem Bursin ve Hande Erçel’in uzun süredir ekranlarandan uzak kalması ve yüzlerini özletmesiydi.

İLK HATA…

Sen Çal Kapımı dizisinin iki popüler oyuncusu ilk hatayı ratinglerine güvenerek özel hayatlarında yaptılar. Hande Erçel o dönem sevgili olduğu Murat Dalkılıç’tan ayrılarak dedikoduların önüne açtı. Adı çapkın oyuncu ve rol arkadaşı Kerem Bursin’le anılmaya başlandı.

kerem hande sarılma

SOSYAL MEDYA DEDİKODULARI KEYİF VERDİ AMA…

Sosyal medyada dalga dalga yayılan “Hande-Kerem” aşk dedikoduları ikiliyi her gün manşetlere çıkardı ancak bu durum uzun vadede dizinin ratingine olumsuz yansımaya başladı.

Kerem Bursin “Evimizin temiz yüzlü, iyi kalpli yakışıklısı” çocuğu imajını kaybetmeye başladı. “Yuva yıkan adam” durumuna düştü.

YAPIMCILAR UYARDI AMA…

Toplum nezdinde yaşanan bu beraberlik “Yasak aşk” olarak değerlendirildi. Haliyle izlenme oranları giderek azaldı. Tüm bunların üzerine bir de eylül ayı geldi.

Eylül  ayının özelliği TV’lerde yeni sezonun açılması anlamına geliyordu. Ekranlara birbirinden iddialı diziler girmeye başladı. Sen Çal Kapımı hızlı bir düşüşe geçti.

SENARYO HARİKA, ÇEKİMLER HARİKA AMA…

Oysa ki Sen Çal Kapımı dizisine hem kanal hem de yapım firması ciddi yatırım yapmıştı. Hikaye mükemmeldi, çekimler kusursuzdu. Başrol oyuncuları popülerdi ancak Kerem-Hande yakınlaşması giderek diziye kan kaybettirmeye başladı.

SON MALDİVLER TATİLİ

Dizi geçtiğimiz günlerde sezon finali yaptı. Aslına bakılırsa Fox yani dizinin kanalı yeni sezonda Sen Çal Kapımı dizisini istemiyordu. Yapım firması ısrar etti, yeni sezon yine erken açılacak, yaz aylarında ratingler toparlanacaktı. Yapım firmasının iddiası bu yöndeydi ancak kanal yönetiminden Hande ve Kerem’in de uyarılması talebi geldi.

kerem bürsin hande erçel sen çal kapımı

KEREM VE HANDE’YE SON BİR ŞANS

İkilinin birlikte çıktıkları Maldivler tatili bardağı taşırmıştı. Bir yıla yakın süredir aşk yaşayan ancak bunu itiraf etmeyen çift Maldivler’de “Artık gizlenmenin bir alemi yok” diyerek ardı ardına paylaşımlar yapıyordu. Türkiye dönüşü yapımcılar iki oyuncuyla oturdu ve son bir uyarıda bulundu.

Kerem Bürsin Hande Erçel

KEREM VE HANDE “TAMAM” DEDİ…

Önce kanaldan ardından da yapım firmasından gelen uyarılar sonrası hem Kerem Bursin hem de Hande Erçel özel hayatlarına daha dikkat edeceklerine dair söz verdiler ve diziye devam kararı alındı

ÇEKİMLER BAŞLIYOR

Sezonu yakın bir zamanda kapatan Sen Çal Kapımı ekibi kısa bir tatilin ardından bayram sonrası iş startını yeniden verecek ve yeni bölümler Haziran ayında ekrana gelmeye başlayacak. Tabi gözler Hande Erçel ve Kerem Bursin’de olacak. Acaba çift gerçekten sözlerini tutup özel hayatlarına çeki düzen verecekler mi? Ve elbette ratingler. Yaz aylarındaki ekran boşluğunu acaba Sen Çal Kapımı dizisi ikinci sezonunda doldurabilecek mi?

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2021, 11:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER