Kerem Bursin ve Hande Erçel'in dizisinin yeni fragmanı Twitter'da gündem oldu

Sen Çal Kapımı dizisinde başlayan dostlukları aşka dönüşen Kerem Bursin ve Hande Erçel'in dizisinin yeni sezon fragmanı yayınlandı. Fragman kısa sürede Twitter'da trend topic oldu.

Kerem Bursin ve Hande Erçel'in dizisinin yeni fragmanı Twitter'da gündem oldu

Kerem Bursin ve Hande Erçel, bir sezon boyu habercileri peşlerinden koşturduktan sonra yazın aşklarını Maldivler'de ilan etti. 

Birlikte diz dize göz göze tatil yapan çiftin aşkları hayranları tarafından yakından takip ediliyor.

Magazinburada kameralarına aşklarıyla ilgili açıklama yapıp "Her şey yolunda her şey çok güzel" açıklaması yapan Hande Erçel'e aşkın yaradığı her halinden belli oldu.

SEN ÇAL KAPIMI YENİ SEZON FRAGMANI YAYINLANDI

FOX ekranlarında yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisi yaz sezonunda da izleyicisiyle buluşmaya devam edecek. Dizinin yeni sezondaki ilk bölümü 9 Haziran Çarşamba günü ekranda olacak. 

"Bu hayaller aşırı gerçekçi olmaya başladı." sloganıyla yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinin yeni fragmanı sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Twitter'da #Hande hashtagi kısa sürede trend topic oldu.

Pek çok Twitter kullancısı Hande Erçel'in yaşadığı aşkın etkisiyle daha bir güzelleştiğine dair yorumlar yapıldı.

sen çal kapımı twitter

sen çal kapımı twitter

sen çal kapımı hande erçel

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2021, 22:02

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE