Kerem Bursin ve Hande Erçel'e 'Rezil' İftirası Atıp Sansür Uyguladılar

FOX TV'de yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisi ve başrol oyuncuları Kerem Bursin ve Hande Erçel kendini dini bir yayıncı kuruluş olarak lanse eden gazete tarafından hedef gösterildi.

Kerem Bursin ve Hande Erçel'e 'Rezil' İftirası Atıp Sansür Uyguladılar

FOX TV'de yayınlanan “Sen Çal Kapımı” dizisinden çekilmiş bir karede oyuncu Hande Erçel'in elbisesini sansürlendi.

Dini bir çizgide yayın yaptığını iddia eden bir gazetenin internet sitesi Hande Erçel ve Kerem Bursin hakkında hakaret ve iftira dolu bir haber yaptı. 

kerem bursin hande erçel

SÖZDE REYTİNG HABERİ İLE REYTİNG TOPLAMA UYANIKLIĞI HEMEN FARK EDİLDİ

Özgür bir ülkede isteyenin istediğini izleyebil(e)ceğini unuturak farklılıklara saygı göstermeyi öğrenemeyen gazetenin internet sitesi ilginç bir 'Şark Kurnazlığı'na imza attı. 

Söz konusu gazete yaptığı haberde, "Yahudi menşeili FOX TV'de yayınlanan toplum örf ve adetlerini ayaklar altına alan rezillikleri ile gündemden düşmeyen, başrollerini Kerem Bursin ve Hande Erçel'in paylaştığı 'Sen Çal Kapımı' dizisine Kuruluş Osman dizisi adeta Osmanlı tokadı attı" diyerek kanalı ve dizi oyuncularını hedef gösterdi.

yeni akit hande erçel

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2020, 19:46

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE