Kenan İmirzalıoğlu internet dizisi çekiyor

Kim Milyoner Olmak İster? yarışma programını sunan ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, online dizi ve film platformu Blu TV'de yayınlanacak Alef dizisi ile setlere iki yıl aradan sonra geri dönüyor... İmirzalıoğlu'na, polisiye türündeki internet dizisinde Ahmet Mümtaz Taylan ve Melisa Sözen eşlik edecek.

Kenan İmirzalıoğlu internet dizisi çekiyor

Türkiye'nin önde gelen online dizi ve film platformlarından Blu TV, başrollerinde Kenan İmirzalıoğlu, Ahmet Mümtaz Taylan ve Melisa Sözen'in yer aldığı yeni dizisi Alef'i tanıttı. Yönetmen koltuğunda; Abluka, Tepenin Ardı gibi filmleriyle tanıdığımız ödüllü yönetmen Emin Alper'in oturacağı Alef, İstanbul Boğazı'nda bir cesedin bulunmasının ardından ortaya çıkan çeşitli cinayetlerin sırrını çözmeye çalışan iki dedektifin hikayesini konu alıyor.

İstanbul'da gizemli cinayet

Osmanlı ve İslam Tarihi'nden izler taşıyan, oyuncuların geçtiğimiz günlerde ilk tanıtım çekimleri için bir araya geldiği dizide genç ve hırslı dedektif Kemal (Kenan İmirzalıoğlu) ile tecrübeli ortağı Settar (Ahmet Mümtaz Taylan), İstanbul'da işlenen gizemli bir seri cinayet vakasının peşine düşecek. Hem kişisel hayatları hem de olaylara yaklaşımlarıyla birbirine tamamen zıt bu ikiliye, bir üniversitede öğretim görevlisi olan Yaşar (Melisa Sözen) da katılacak. Ekip, cinayetleri çözmeye çalışırken buldukları her delille yüzyıllar boyu saklı kalan bir sır perdesini de aralayacak.

Alef ne zaman yayınlanacak?

Blu TV tarafından 'mistik polisiye' olarak tanımlanan Alef, 2020'de 8 bölüm olarak platformdaki yerini alacak. Şu an Kim Milyoner Olmak İster? yarışmasını sunan 45 yaşındaki Kenan İmirzalıoğlu, en son 2018'de ekrana gelen Mehmed Bir Cihan Fatihi adlı dizide oyuncu olarak yer almıştı.

Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2019, 03:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER