Kemal Kuruçay sonsuzluğa uğurlandı. İhmal mi var?

Geçirdiği kalp krizi sebebiyle hayatını kaybeden ünlü tiyatro ve sinema oyuncusu Kemal Kuruçay, sonsuzluğa uğurlandı. Ortaya çıkan bir detay duyanları kahretti.

Kemal Kuruçay sonsuzluğa uğurlandı. İhmal mi var?

Kocaeli'nin Darıca ilçesinde çekimleri yapılan 'Seksenler' dizisinin setinde kalp krizi geçiren tiyatro ve sinema oyuncusu Kemal Kuruçay, gece yarısında kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetmişti.Kuruçay'ın cenazesi Ankara'ya getirildi. Kuruçay'ın cenazesi Karşıyaka Mezarlığı Camii'nde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Karşıyaka Mezarlığı'na defnedildi.
KEMAL KURUÇAY SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

USTA OYUNCUNUN EŞİ BAYGINLIK GEÇİRDİ!

Son yolculuğuna uğurlanan ünlü oyuncunun cenaze namazına katılan ünlü oyuncular, set arkadaşları için gözyaşı döktü. Cenaze namazı başlamadan önce Kemal Kuruçay'ın eşi Yasemin Kuruçay, fenalık geçirerek yere oturdu.59 yaşında yaşamını yitiren Kuruçay'ın naaşına oğulları Doğukan ve Batuhan'ın yanı sıra oyuncu camiasından Necmi Yapıcı, Bahadır Tokmak, Ali Fuad Pekzeren, Hakan Bulut ve ünlü senaryo yazarı Birol Güven ile akrabaları ve sevenleri omuz verdi.

KEMAL KURUÇAY OĞULLARI

"ELİNDE SENARYO, KOSTÜMLERİ İLE KAYBETTİK"

Birol Güven ise, daha önce Seksenler dizisinde rol alan Rasim Öztekin'in vefatına işaret ederek, "Bizim üst üste geldi biraz. Elinde senaryo, kostümleri ile kaybettik" diye konuştu.

KEMAL KURUÇAY BİROL GÜVEN

KAHREDEN DETAY! "KENDİNİ İHMAL ETTİ!"

Akrabası Baran Cimitay ise birçok sanatçının vefat ettiğini hatırlatarak, "Kıymet bilinmiyor. Biz daha çok katılım bekliyorduk. Allah razı olsun yine milletten. Sonuçta Twitter'da dün birçok paylaşım oldu. Herkes iyi dileklerini söyledi. Hiçbir tane kötü yorum yok. Herkes ona olan sevgisini yansıttı. Güzeldi bizim için. Önemli değil yani. Önemli olan herkesin iyi dilekleri. 6 aylık bir rahatsızlığı vardı. Gitmiyordu doktora. Biraz ihmal etti kendini" ifadelerine yer verdi.

Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2021, 23:20

Cem Boratay


İletişim Hesapları
YORUM EKLE