Karısından Şiddet Gören Muammer Güzel’i Sevindiren Haber!

Eşinden şiddet gördüğünü iddia edip boşanmak için Esra Erol’dan yardım isteyen Muammer Bey’in borçları için Tanzanya’da yaşayan bir Türk vatandaşı yardım elini uzattı.

Karısından Şiddet Gören Muammer Güzel’i Sevindiren Haber!

Ordu’da yaşayan Muammer Güzel adlı vatandaş, şiddet gördüğü eşi Gülhan Güzel’in evden kaçtığını söyleyerek boşanmak için Esra Erol’a başvurdu.

Eşinden gördüğü şiddet görüntülerinin ortaya çıkmasıyla Türkiye’nin gündemine bomba gibi oturan Muammer Güzel’in 15 bin TL’ye yakın borcu olduğu ortaya çıktı.

Esra Erol’un 14 Nisan Çarşamba günü ekranlara gelen yeni bölümünde Muammer Güzel’i sevindiren bir gelişme yaşandı. Borçları olduğu için zor günler geçirdiğini ifade eden Muammer Bey’e Tanzanya’da yaşayan bir Türk vatandaşı yardım elini uzattı.

Karısından Şiddet Gören Muammer Güzel’i Sevindiren Haber!

TANZANYA’DAN YARDIM ELİ
Muammer Bey’e yardımcı olmak isteyen Türk vatandaşı, “Kalbi güzel bir insan. Borç içinde kalbinin bozulmasını istemem. Zor oyunu bozar derler. Muammer Güzel hiç bozulmasın inşallah" dedi. Bu seneki zekatını Muammer Güzel'e vereceğini  söyleyen vatandaş aynı zamanda Muammer Güzel’in 15 bin TL’lik borcunu da kapatacağını sölyedi.

ŞİDDET GÖRDÜĞÜ EŞİNDEN BOŞANACAK
Muammer Güzel'in yanından kaçan Gülhan Güzel'in eski sevgilisi Sezai Bey'e kaçtığı öğrenildi. Günlerce yayına çıkan Gülhan Güzel, kaçtığı Sezai'nin hırsızlık suçundan hapse girdiğini ve kadın ticareti yapmakla suçlandığını öğrenince büyük bir yıkım yaşadı. Önce eşi Muammer Güzel'e geri dönmek isteyen Gülhan Güzel, geçtiğimiz gün yayına yeniden çıkarak "Para konusunda Muammer iyi ama ben Sezai'nin yanında mutluyum" diyerek kararından vazgeçti. Karşılıklı anlaşan çift, anlaşmalı olarak boşanacak.

Karısından Şiddet Gören Muammer Güzel’i Sevindiren Haber!
 

Ertem Engin

Ben Ertem Engin. Güncel haberleri sizlere aktarabilmek için magazinburada.net aracılığıyla karşınızdayım.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE