Kardeşlerim dizisinin Harika'sı Gözde Türker'den Kenan İmirzalıoğlu projesi

Kardeşlerim dizisinde Harika Manyaslı karakterini canlandıran genç oyuncu Gözde Türker, magazinburada.net'e kariyeri ve özel hayatıyla ilgili önemli açıklamalar yaptı.

Gözde Türker, şu sıralar atv ekranlarında yayınlanan Kardeşlerim dizisinde Harika Manyaslı rolüyle izleyici karşısına çıkıyor. 

9 yaşında tiyatroyla başlayan kariyerini televizyondaki projelerde yer alarak devam ettiren Gözde Türker, kariyerindeki ilk çıkışını Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisiyle yaptı. 

25 yaşındaki genç oyuncu Gözde Türker, özel hayatı ve kariyeriyle ilgili planlarını sadece magazinburada.net kameralarına yaptı.

gözde türker magazinburada.net

"OYUNCULUĞA MUHTEŞEM YÜZYIL FİNAL BÖLÜMÜYLE BAŞLADIM"

Sercan Kazancı'nın sorularını yanıtlayan Gözde Türker, oyunculuğa ilk adım attığı işin Muhteşem Yüzyıl dizisi olduğunu söyledi. Türker, "Dizinin final bölümünde sete girdim Safiye Sultan'ın gençliğini oynadım. Güzel bir şans oldu benim için. Çok ses getirdi. Sonra Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesine girdim. Okulda projelerde yer almak yasak olduğundan biraz ara vermem gerekti sonra Poyraz Karayel ile devam etti. Kardeşlerim dizisine gelene kadar yoğun bir süreç yaşadım. Kardeşlerim de çok ses getirdi. " dedi.

"HEYECAN DUYDUĞUM HER İŞE KOŞARAK GİDERİM"

"Hülya Avşar'ın hayatı bir belgesele çekilse oynar mısın?" sorusu yöneltilen Gözde Türker, "Kendisiyle hiç tanışma şansım olmadı ama beni heyecanlandıran her projeye koşa koşa giderim. Beni Hülya Avşar'a benzetiyorlar zaten. İstanbullu Gelin'de oynarken Meral Çetinkaya'nın gençliğini oynadım. Böyle isimlerin hayatlarını oynamaktan mutlu oluyorum. Hayatımda tek düze olmayı sevmiyorum. Çeşitliliği seviyorum. Benim öyle 'en'lerim yok. Meral Çetinkaya, Zerrin Tekindor, Haluk Bilginer, Şener Şen gibi duayen isimleri örnek alıyorum" şeklinde konuştu. 

"BENİM DE GICIK TARAFLARIM OLUYOR"

Genç nesil oyuncular arasında birbirlerini çekememezlik oluyor mu hiç başına geldi mi sorusunu cevaplayan Gözde Türker, "Çekememezlik olmuştur illaki benim de gıcık taraflarım oluyor. Ömrümde beklemeyi hiç sevmem, zamanım boş geçsin istemem ama oyunculuğun yüzde 70'i beklemek o beni çok geriyor. Bazen sette bir sahne için 7 saat beklediğim oluyor. O zaman modum düşüyor. İşte kimseyi gıcık etmem çünkü sette bir kişi ile kötü olunca hergün yüz yüze geliyorsun. Enerjiye çok inanıyorum. Kötü enerji yayılmasını istemiyorum. Benimle birinin düşman olması için kötü niyetli olması gerekiyor.." ifadelerini kullandı.

gözde türker magazinburada.net

"SETTE KARDEŞ KAVGALARI OLABİLİR"

"Sette bazen 20 saate yakın kalıyoruz. Diğer oyuncuları bazen anne babamdan fazla görüyorum. Bazen setlerde kardeş kavgaları olabilir ama ben dedikoduyu sevmiyorum, kötü enerji yayan insanlardan rahatsız oluyorum. Benim olduğum ortamlarda dedikodunun olmamasına özen gösteriyorum. "

"KARİYERİMDEN VAZGEÇMEM"

"Kariyerimden asla vazgeçmeyi düşünemem. Biri bana benim için kariyerinden vazgeç demez. Vazgeçmem sonuçta 9 yaşından beri sahnedeyim, sahnede olmak bana çok özel hissettiriyor. İşimi seviyorum ve mutlu oluyorum. Özel hayatım güzel gidiyor sevdiğim insanla beraberim. Nazar değmesin. Anıl'la işimle ilgili konuşuruz ederiz, benim en büyük destekçim. Anıl sosyal medya konusunda bana çok güzel tavsiyelerde bulunuyor. Sosyal medya bizim sektörde çok önemli. DM kutularıma önceden bakıyordum ama şimdi çok fazla geliyor bakamıyorum." 

"AŞK-I MEMNU DİZİSİNDE OYNAMAK İSTERDİM"

Gözde Türker, şu sıralar kendisini Bihter Ziyagil karakteriyle kıyaslandığını açıkladı. Türker, "Aşk-ı Memnu dizisi setiyle kadrosuyla çok iyi bir işti. Zaten iyi iş kendini gösteriyor. Aşk-ı Memnu'da oynamak isterdim o sebepten. Beren Saat'i beğeniyorum, Bihter Ziyagil'in hakkını layığıyla verdi." diyerek oynamak istediği projeyi söyledi.

gözde türker magazinburada.net

"SENARYO YAZIYORUM KENAN İMİRZALIOĞLU İÇİN PROJEM VAR"

Gözde Türker, oyunculuk yapmasının yanında senaryo yazdığını da ifade etti. Türker, "5 tane yarım kalmış senaryom var. Sağlığım elverirse bunları tamamlamak istiyorum. Hayal ürünü bilim kurgu türünde şeyler yazmayı seviyorum. Şu sıralar Ezel dizisini izliyorum çok iyi iş çünkü. İnce Mehmed tarzı bir köyde geçen bir senaryo tasarladık. Kenan İmirzalıoğlu'nun bu projede oynatabileceğimi düşündüm. " diyerek hayalini ilk kez itiraf etti.

magazinburada.net Özel Haberi

Muhabir: Sercan Kazancı

Kamera: Eren Aydın

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2021, 13:14

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE