Karantinadaki Survivor Ekibiyle İlgili Flaş Gelişme!

Survivor 2020 yarışmacıları geçtiğimiz günlerde Türkiye’ye gelmişlerdi. Elenen yarışmacılar, Maltepe'de karantina altına alınmıştı. Ekibin bir kısmı 8 günlük karantina sonrası yurttan ayrıldı ve valizleriyle birlikte yurttan çıkış yaptı.

Karantinadaki Survivor Ekibiyle İlgili Flaş Gelişme!

Sağlık Bakanlığının talimatı kapsamında 14 Mayıs 2020’de Maltepe’deki KYK’ya bağlı Mimar Sinan Erkek Öğrenci Yurdu’na yerleştirilen Survivor yarışmacıları ile ekipte bulunan toplam 113 kişi yurttan ayrıldı.

MERYEM: BİZİMLE ÇOK GÜZEL İLGİLENDİLER

Survivor’dan elenen yarışmacılardan Meryem Kasap, “Güzeldi, bizimle çok güzel ilgilendiler. O yüzden mutluyuz. Kontrollü bir şekilde hep odadaydık. Türkiye’de olduğum için çok mutluyum. Ama yine evde olacağım korunmak için. İnşallah bir an önce biter ve Türkiye olarak feraha kavuşuruz” dedi.

AŞKIM: 8 GÜNDE ÇIKTIK

Aşkım Burçe Tunay ise “Bizim için yurda dönmek çok mutluluk verici bir durumdu. Karantinaya gireceğimizi biliyorduk. Biraz da erken çıktık, 8 günde çıktık. Mutluyuz, ailemize kavuşuyoruz. Bayramı birlikte geçireceğiz. Buraya gelmemizi sağlayan herkese çok teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

GİZEM: EVİMİZDE GİBİYDİK

Ayrıldıkları için üzgün olduğunu belirten Gizem Birdan, “Çünkü uzun zamandır beraberiz, çok alıştık birbirimize. Ama ailemize kavuşacağımız için de mutluyuz. Burada çok güzel ağırlandık. Evimizde gibiydik” açıklamasında bulundu.

PERVİZ: HERKES EVİNE GİDİYOR

Survivor’dan elenen yarışçılardan bir diğeri Perviz Abdullayev de, “8 gündür buradayız. Doktorlar her gün kontrol ediyordu. Günde 3 kez yemeğimizi yiyorduk. Antrenmanlarımı bile yaptım odamda. Herkes evine gidiyor şimdi. Evlerimizde karantinaya devam edeceğiz. Ben yollar açılır açılmaz Bakü’ye gitmeyi düşünüyorum” dedi.

Yasin Arslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER