Kanal D'de yayınlanacak Baht Oyunu dizisinin yayın günü belli oldu

“Aşkın peşinde koşan yakalayamaz, yakalanır!” sloganıyla tanıtımı yapılan Baht Oyunu, Kanal D ekranlarında yayına çıkmak için gün sayıyor.

Kanal D'de yayınlanacak Baht Oyunu dizisinin yayın günü belli oldu

Televizyonlarda yaz dönemi dizi projelerinden en dikkat çekeni Baht Oyunu dizisinin yayın tarihi belli oldu. Kanal D ekranlarında yayınlanacak dizinin başrolünde Aytaç Şaşmaz, İdris Nebi Taşkan, Cemre Baysel gibi isimler yer alıyor.

Kanal D’nin iç yapım olarak yayına hazırladığı proje tasarımını Fatih Enes Ömeroğlu’nun yaptığı, ARC Film imzalı yeni dizisi Baht Oyunu’nun yayınlanan yeni tanıtımıyla birlikte yayın günü de açıklandı.

Baht Oyunu, 15 Haziran Salı akşamı saat 20:00’de ilk bölümüyle Kanal D’de ekrana gelecek. Aşkı ve inancı arasında sıkışıp kalan Ada’nın eğlenceli hikayesini konu alan Baht Oyunu Salı akşamları izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

KADRODA BİRBİRİNDEN BAŞARILI İSİMLER YER ALIYOR

Genç yıldızlar ile usta isimlerin bir arada olduğu kadrosu, renkli hikayesi, ilgi çekici karakterleri ile öne çıkan dizinin başrollerini Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel’in paylaşırken, oyuncu kadrosunda ise İdris Nebi Taşkan, Aslı Sümen, Hande Subaşı, Funda İlhan, Tuğba Çom Makar, Anıl Çelik, Ozan Dağgez, İrem Yüksel, Emrah Ben, Suğdem Gözalır ve Altan Erkekli yer alıyor.

baht oyunu kanal d

Erkan Birgören ve Tuna Kıygı’nın senaristliğini yaptığı dizinin yönetmen koltuğunda ise Serdar Gözelekli oturuyor. Baht Oyunu, ilk aşkıyla mutluluğu yakalayamazsa sonsuza kadar mutsuz olacağına inanan Ada’nın hikayesini izleyicilerle buluşturacak.

‘Baht Oyunu’, ilk bölümüyle 15 Haziran Salı akşamı 20:00’de Kanal D’de…

Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2021, 23:18

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE