Kadırgalı'dan iddialara jet yanıt! Nihat Doğan neden programa çıkmadı? Seda Sayan'ın genç sevgilisi kriz mi çıkardı?

Seda Sayan'ın programına konuk olacağı duyurulan Nihat Doğan neden yayına çıkmadı? Seda Sayan'ın sevgilisi rest mi çekti? Kadırgalı iddiaları yanıtladı...

Kadırgalı'dan iddialara jet yanıt! Nihat Doğan neden programa çıkmadı? Seda Sayan'ın genç sevgilisi kriz mi çıkardı?

Reyting sıkıntısı çektiği konuşulan ve programında format değişikliğine giderek ünlü isimleri ağırlaya Seda Sayan için flaş bir iddia ortaya atışmıştı. Kadırgalı, bir dönem fırtınalı bir aşk yaşadığı hatta imam nikahıyla evlendiği Türkücü Nihat Doğan’ı canlı yayına çıkaracaktı. Sayan’ın bir sonraki adımı da Onur Şan olacaktı.

seda sayan nihat doğan

Nihat Doğan’lı tanıtımlar günler öncesinden hazırlandı, planlamalar yapıldı, ancak son anda bir aksilik yaşandı. Nihat Doğan’ın konukluğu iptal edildi.

"GENÇ SEVGİLİ ENGEL OLDU İDDİASI"

Magazin kulislerinde Seda Sayan’ın genç bir sevgi olduğu ve aralarında kıskançlık krizi yaşandığı konuşuldu.  Hatta gizemli genç sevgilinin “Ya ben ya Nihat… Karar ver… Ya canlı yayını iptal edersin ya ben çeker giderim” restini çektiği ileri sürüldü. Seda Sayan’nın genç sevgilisiyle arasındaki gerilim iyice tırmanınca Kadırgalı’nın konuklu program formatından da vazgeçtiği de konuşulanlar arasındaydı. 

SEDA SAYAN SON NOKTAYI KOYDU

Star TV’de “Sabahın Sultanı Seda Sayan” programına ilişkin iddialar birbirini izlerken ünlü şarkıcı dedikoduları yalanladı. Sayan, Nihat Doğan ile arkadaşlıklarını devam ettiğini ve eski sevgilisini yoğun iş takvimi dolayısıyla programanı kendisinin iptal ettiğini söyledi. 

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2021, 11:13

Ece Aydın


İletişim Hesapları
YORUM EKLE